Amadeo Bruxelles: Šonkaulių rojuje

Briuselis toks keistas miestas – arba meilė iš pirmo žvilgsnio, arba visiškai nieko gero. Žinoma, įvairių kultūrų ir pramogų čia netrūksta. Maisto prasme taip pat galima rasti visko – nuo itališkų picų, amerikietiškų burgerių, azijietiškos virtuvės gatvės šalia Bource, iki etiopų* ar serbų restoranų, baskų tapas barų ar belgų virtuvės (taip, tokia tikrai yra).

Žinoma, viskas priklauso nuo to, ko širdis geidžia, bet kai jinai šauksis šonkaulių, viena iš geriausių vietų yra Amadeo.  Interjero prasme tai tokia pilka zona tarp valgyklos su klijuote ant stalų ir bibliotekos, kur lentynose pilna knygiūkščių. Bet vakarais ten visada pilna žmonių, sunkiai ir beapsisuksi įėjęs.

Pagrindinis (teisingumo dėlei ir vienintelis) traukos objektas yra šonkauliai a vallonte, nemokantiems prancūziškai – ėsk kiek nori ir kol telpa. Už maždaug 17 eurų galima suvalgyti šonkaulių iki dantų.  Prie dviejų sprindžių ilgio padėklo mėsos gaunate folijoje keptą bulvę ir kopūstų, abu šie ingridientai gana eiliniai.

travers-de-porc

Viską galima nuplauti bokalu Blanche ar kitokiu Belgišku alumi. O tada išsiridenti į Briuselio senamiestį trinti grindinio vaikštant siauromis turistų perpildytomis gatvelėmis.

amadeo04

MENIU: šonkauliai, sriuba, salotos.
KOKYBĖ: šviežias maistas
KAINOS: normalios, aplinkinių biurų darbuotojams turi būti pats tas.
ALKOHOLIS: alus ir vynas.
APTARNAVIMAS: daug žmonių, tad gali tekti šiek tiek ir palaukti, bet viskas gerai.
VIETA: Sint-Katelijnestraat 26 – 28, 1000 Brussels.
INTERNETE: Čia.
SUBALANSUOTA: mėsaėdžiams.

*Degustatorių komenda rekomenduoja užsukti į Kokob (Rue des Grands Carmes, 10 – 1000 Bruxelles), puikus etiopų virtuvės restoranėlis, apie kurį pasižadam kada nors parašyti.

Nuotraukos ne mūsų, nuotraukos iš jų www

2 Comments

  1. Patikslinkite, jei neteisingai supratau – Amadeo yra puiki vieta, tik dėl to, kad už 17 eur duoda nesuvalgomą kiekį šonkauliukų? Nes visa kitą (aplinka, žmonių kiekis, garnyras) yra labiau nei vidutiniški….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.