Beef You: Greitas maistas turi ateitį Vilniuje

Išlaižytuose Vilniaus vartuose atsidarė greito maisto užkandinė „Beef You“, tiesiai į akis spjovusi „Stebuklams“, nes šių dviejų maitinimo įstaigų durys yra praktiškai vienos šalia kitų. Dar šalia yra tikriausiai labai geras naktinis klubas rusišku pavadinimu.

Taigi, tokioje šaunioje kompanijoje drąsiai duris atvėrė amerikietiško stiliaus užkandinė, kurio meniu super trumpas – dviejų rūšių salotos (tuno ir lygtai vištienos, apie 15 litų), dviejų rūšių burgeriai (su jautiena ir vištiena, abu po 8 litus), paprastos ir kaimiškos bulvytės (abi po 3 litus) ir gal penkių rūšių suktinukai (wrap’ai, su visokiais skirtingais įdarais, kaina iki 15 litų).

Taip atrodo užkandinės vidus. Kadangi buvo penktadienis ir kokios penkios valandos vakaro, normalu, kad žmonių minios nesimato

Taip atrodo užkandinės vidaus. Kadangi buvo penktadienis ir kokios penkios valandos vakaro, normalu, kad žmonių minios nesimato

Mėsa yra kepama ant didelio karšto metalinio pagrindo tada, kai priimamas užsakymas.

Mes tą kartą pasiėmėm po burgerį su vištiena (cielas gabalas, o ne malta mėsa) ir kaimiškų bulvyčių.

Burgeris su vieštiena ir bulvytės

Burgeris su vištiena ir bulvytės

Burgeris buvo labai geras, daug daržovių, skani mėsa ir nepagailėta padažo (jie ten jų daug rūšių turi, tai galima pačiam išsirinkt, su kokiu nori), bet viskas labai krito iš bandelės ir buvo kiek nepatogu valgyt, galiausiai neatlaikiau ir pasiėmiau atneštą šakutę. Beje, bandelė buvo šalta, čia kažkoks nesusipratimas, nes gi nesunku šiek tiek pašildyt.

O bulvytės buvo labai geros, traškios išorėje ir minkštos viduje. Labai skanios!

Tikrai eisime ten dar ne kartą, nes labai įdomu išbandyti burgerį su jautiena ir tuos wrap’us.

Atskiro paminėjimo nusipelnė personalas – merginos buvo super paslaugios, ne kartą klausė, ar mums skanu. Galiausiai jau išėjus mus užmatė besėdėdamos ant suoliuko ir šūktelėjo atsisveikindamos. Neįkyriai, nedirbtinai ir maloniai. Šaunuolės!

MENIU: burgeriai, salotos ir suktinukai.
KOKYBĖ: šviežias maistas.
KAINOS: normalios, aplinkinių biurų darbuotojams turi būti pats tas.
ALKOHOLIS: tikrai nėra ir tikriausiai niekada nebus.
APTARNAVIMAS: super mandagus, bet neįkyrus.
VIETA: Vilniaus vartai, Gynėjų g. 14, Vilnius.
INTERNETE: web
SUBALANSUOTA: skubantiems

7 Comments

  1. Man ten labai nepatiko, nes bulvytes buvo saltos ir sudziuvusios, kai kepe ta vadinama Rolla visas ozas prasmirdo, o mesainis buvo degesiu skonio.
    Po tokiu uzkandziu mane ir mano drauge pykino gera valanda. Prasciausia vieta kur yra teke valgyti greita maista.

    • Karoli, o kur valgėt? „Oze“? Nes Degustatoriai ragavo „Vilniaus vartuose“ esančiame. Visai neseniai atsidarė (na, bent jau keli mėnesiai). Kartais nutinka taip, kad naujos vietos labiau pasistengia, o paskui suprastėja. Bus liūdna, jei tikrai taip nutiks (beje, valgėm ir po šio įrašo, tai vištienos gabaliukai ant mėsainių – pradeda mažėti…).

  2. nu nežinau kas ten gali būt gero. vien tik pažiūrėjus į aptarnaujantį personalą valgyt pas juos noras praeina. atsiprašau, bet kažkokie apsamanoję murzylkos, kurie elementarios kultūros nemoka. toks vaizdas, kad jie ten ar apsirūkę ar įkaušę buvo. žodžiu nekažką…

    • totali nesąmonė. aš apie Ozą. Žiaurūs darbuotojai, nusišneka, normaliai ateit atsiimt maisto neįmanoma. Rimtai apsirūkę, kažkokie. Maistas šaltas, padažai skiesti. Bandelė (burgerio) perkepus, kieta.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.