Burger Geek – geras maistas blogoje vietoje

Burgeriai Lietuvoje vis dar yra naujieji cepelinai – jų gausite ne tik specializuotuose restoranuose, bet ir tinklinėse picerijose ar pakelės užeigose. Literaliai – burgeriai dabar yra beveik kiekvienos maitinimo įstaigos meniu.

Tikėtina, kad lietuviai jau gal net šiek tiek pramoko įvertinti burgerių skonį ir kokybę. Kartu su tuo tampa vis išrankesni ir mažiau pakantūs elementarioms klaidoms. Tad naujoms atsidariusioms burgerinėms tampa vis sudėtingiau kovoti konkurencinę kovą, ypač, kai turime tokį gerą kokybės standartą kaip Drama Burger.

„Burger Geek“ yra tipiška hipsteriška burgerinė ir puikiausiai tiktų kur nors siauroje Senamiesčio gatvėje, bet atsidarė kokioj gal aštuntoj Vilniaus zonoj – prekybos centre „Ozas“.

Kad ir kaip ten būtų su tuo prekybcentriu, bet burgerinę turime pagirti.

Baras atrodo štai taip.

Baras atrodo štai taip.

Atsibeldėme ten kokie dešimt kolegų visai jau po pietų – kokią gal trečia valandą dienos. Restoranas buvo tuščias, tad gražios foto be žmonių gavosi :)

Yra vietos ir vaikams.

Yra vietos ir vaikams.

Viduje galite išvysti štai tokį meną.

Viduje galite išvysti štai tokį meną.

Galite paskaityti senos literatūros .

Galite paskaityti senos literatūros.

Po pietų toje vietoje be mūsų nebuvo daugiau nei vieno žmogaus, tad sulaukėme daug smagaus dėmesio iš padavėjų.

Po pietų toje vietoje be mūsų nebuvo daugiau nei vieno žmogaus, tad sulaukėme daug smagaus dėmesio iš padavėjų.

Kaip matote, ten tikrai smagi aplinka ir viskas gražiai padaryta ir apie visus pagalvota. Padavėjai aplink mus smagiai sukosi, o kadangi mūsų buvo daug, mes buvom faini ir daug visko užsisakėm, tai dar papildomai kompaniją pavaišino kvūva bulvyčių su visokiais savos gamybos padažais.

Išskirtinumo ne tik interjero, bet ir maisto prasme ši vieta tikrai turi. Be pagrindinio meniu siūlo dar ir dienos pietus, kuriuose būtinai rasite ir bent vieną burgerio pasirinkimą, kuris yra iš jų pagrindinio meniu, tik tą dieną būna pigesnis.

Šaltibarščiai iš dienos pietų pateikti kūrybiškai.

Šaltibarščiai iš dienos pietų pateikti kūrybiškai.

Kolegos tą dieną išbandė šaltibarščius ir dienos pietų. Skonis kaip skonis, bet vat pateikimas tikrai išmoningas. Ir kaina gera – 1.5 EUR.

Toliau į stalą buvo patiekti burgeriai. Kadangi tą dieną dienos pietums buvo burgeris su vištiena ir jų firminis dvigubas burgeris, tai daugiausiai buvo patiekta jų, bet jūs neišsigąskite, burgerių ten yra visiems skoniams – su pelėsiniu sūriu, vegetariškų, kelių rūšių su vištiena, su Jack Daniels padažu, aštrus su jelapenais ar karamelizuotais svogūnais ir dar daugiau.

Be burgerių jie dar turi ir kelias pozicijas užkandžių, salotų ir pagrindinių patiekalų.

Dienų pietų metu burgeris jums kainuos kiek daugiau nei 4 EUR. Vėlgi, jeigu burgerių nemėgstate, o jus būtinai ten kas nors norės nusivesti dienos pietų, be panikos – dienos pietums jie duoda ir kitokio maisto.

Burgeris su vištiena.

Burgeris su vištiena.

Vegetariškas burgeris.

Vegetariškas burgeris.

Didysis dvigubas burgeris yra su jų gamybos BBQ ir Aioli padažais yra vertas dėmesio. Bet jūs būkite atsargūs ir turėkite proto, jam suvalgyti reikia pastangų. Žinoma, jis brangiau kainuos – virš 6 EUR.

Dvigubas burgeris. Kosmiškai didelis.

Dvigubas burgeris. Kosmiškai didelis.

Bendrai vertinant, vieta tikrai verta dėmesio ir galėtų būti neblogai lankomas restoranas, jeigu būtų įsikūrusi Vilniaus Senamiestyje. Kaip jiems seksis prekybcentryje, pažiūrėsime.

Burgerių pririjusi,
Degustatorių komanda

 

MENIU: burgeriai
KOKYBĖ: gera
KAINA: šiais laikais burgeriai visur kainuoja panašiai
ALKOHOLIS: standartiškai
APTARNAVIMAS: kadangi buvome vieninteliai klientai, tai dėmesio ir rūpesčio netrūko
VIETA: prekybos centras „Ozas“, Ozo g. 18, Vilnius
INTERNETE: Facebook
SUBALANSUOTA: žinoma, kad burgerių fanams

3 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.