„Cactus“: One tequila, two tequila, three tequila, floor!

Maždaug toks galėtų būti Vilniaus Senamiestyje, Bokšto gatvėje jau ne vienerius metus veikiančio baro „Cactus“ šūkis. Šis baras – labai aiškiai orientuotas į Lotynų ir Pietų Amerikos gėrybių populiarinimą bei nepailstamą kokteilių plakimą.

Kažkada, prieš keletą metų, kone visa Degustatorių komanda kasdien susirinkdavo ten pietauti. Kodėl? Nes už labai padorią kainą (12 Lt) galima visai neblogai papietauti. Dienos pietums jie paprastai siūlo rinktis iš dienos sriubos ir dienos patiekalo (kuris visada yra mėsa ir beveik visada tai yra vištiena/kiauliena/jautiena, kepta grilyje). Beje, jei vis dėlto dienos pietų patiekalas nevilioja – visada galima rinktis iš dar kelių dienos pietų patiekalų. Tai paprastai nesikeičia keletą mėnesių, o tarp jų galima rasti salotų, kelis grilio patiekalus bei žuvies. Viskas neperžengia 12 litų ribos.

Jeigu kalbant apie dienos pietus – sriubos mūsų itin smarkiai nežavėdavo. Valgoma, nėra neskanu, bet tiesiog – šiltas „skystimėlis“. Mėgstantiems sriubas ir negalintiems atsispirti dienos sriuboms The Room restorane – geriau tiesiog ramiai išlaukti antrojo patiekalo. O tai jau visai kitas reikalas. Paprastai tai yra maistas su polėkiu, kasdien galima sulaukti tai kito padažo, tai salotų įdomesnių, tai kokių tešlos krepšelių. Tikrai verta dėmesio!

O dar jie turi spalvingą pagrindinį meniu, kuriame rasite įdomių užkandžių, meksikietiško maisto, sriubų, salotų, kepsnių… Ir dar jie gamina burgerius, iš vištienos, jautienos ar žuvies. Kainuoja 10 litų. Kaip už tokią kainą – tikrai geri burgeriai. Juk negali stebuklo reikalauti iš žmonių…

Be to, prie gėrimų būtinai imkit nachos, užkeptų su padažu, mėsa ir sūriu – čia tai jums ne kepta duona! O ir porcija didelė. Tiesa, teko nachos ragauti ir „Havanoje“ – ten, galbūt, jie vos vos geresni, nes vos vos daugiau priedų.

Dar mums ten labai patinka, kai ateina vakaras, pritemdomos šviesos ir pagarsinama muzika. Tai mums yra tarsi leidimas užsisakyti kokteilių. O jų ten galybė (aišku, vyrauja romas ir tekila), merginos už baro sukasi greit ir štai – stalas jau nukrautas caipirinha ir mojito. Ir dar – tiesiog nuostabu tai, kad ten nuolat gėrimams taikomos įvairios akcijos. Neneigsim, mums labiausiai patinka prieš išeinant pasinaudoti puikiausia akcija visame Vilniuje – jeigu išgėrei kokteilį, gali nusipirkt shot’ą tekilos už 3 litus. Tačiau net ne tai svarbiausia. Svarbiausia yra tas dievų gėrimas, kurį atneša prie tekilos – sangrita – tai yra tirštas gėrimas iš pomidorų, apelsinų, laimo, čili ir druskos. Ir nejuokaujam – tai yra nuostabiausias alkoholį palydintis nealkoholinis gėrimas mieste! Mes meldžiamės už tai, kad tai būtų jų pačių vietoje gaminamas gėrimas, o ne perkamas jau pagamintas.

Šis baras yra mažas, jaukus ir turintis savo dvasią. O tai tikriausiai ir yra svarbiausia, norint gerai praleisti vakarą.

Kokteilį į viršų kelianti,
Degustatorių komanda

MENIU: Lotynų Amerikos, Meksikos virtuvė.
KOKYBĖ: nors kainos nėra labai didelės, bet maisto kokybė yra tikrai puiki.
KAINOS: nėra labai didelės, bet ir ne visiškai studentiškos. Netenka aikčioti iš nuostabos vartant meniu, kad „oj kaip čia pigu“.
ALKOHOLIS: KOKTEILIAI! Jeigu alų mėgstate – jo irgi yra. Ir būtinai prie tekilos imkite sangritos.
APTARNAVIMAS: greitas. Dirba vien merginos, bet sukasi jos šauniai.
VIETA: Bokšto g. 7, Vilnius
INTERNETE: FB.
SUBALANSUOTA: mėgstantiems meksikietišką maistą ir dideles taures kokteilių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.