Capo – Kaune ne viskas prarasta

Jau girdim nepasitenkinusius kauniečių balsus, ginančius savo miestą. Viskas gi ok, mes tik švelniai erzinam, nes žinom, kad tokio pobūdžio pasakymai apie Kauną visada sukelia kauniečių pyktį. Tai siūlom į viską žiūrėti šiek tiek paprasčiau ir tada viskas bus gerai. Fainas tas Kaunas.

Tikrai nesijaučiam Kauno restoranų ekspertais, nes šiame puikiame mieste lankytis tenka itin retai, tad galime pasigirti vos keliais (na, gal ir keliolika) apsilankymais maitinimosi įstaigose.

Šį kartą buvo paklausyta vietinių ir išsirinkta gana nauja, bet jau populiari vieta – Capo. Facebook‘e patys apie save rašo, jog tai picerija ir vyninė vienu metu. Na ok, tikriausiai galima ir taip. Restoranas įsikūręs visai ne Laisvės alėjoj ar Vilniaus gatvėje, o giliau tarp Senamiesčio namų, tai jeigu esat tokie pat reti svečiai, kaip ir mes, tikriausiai šios vietos taip lengvai nerasit.

Restoranas iš lauko. Labai gražiai atrodo.

Restoranas iš lauko. Labai gražiai atrodo. Žiūrėti į duris iš kairės :)

Tai turim pripažinti, kad pirmas įspūdis vos įėjus yra labai geras – kažkas tikrai nuoširdžiai pasistengė su restorano interjeru, viskas labai gražu, įdomu ir vientisa. Ir nuolat esanti smagi prieblanda labai tinka ilgiems vakarams su skaniu maistu ir buteliu (-iais) vyno.

Malkų pridėta visur, bet toks stilius bent jau mums pasirodė labai priimtinas.

Malkų pridėta visur, bet toks stilius bent jau mums pasirodė labai priimtinas.

Bet mes vyno tą vakarą negėrėm, nes užsukom trumpam – pavalgyt, patikrint, ar viskas fainai su ta vieta ir, apsisukus ant vienos kojos, jau reikėjo maut vėl atgal į mylimą Vilnių.

Žmonių ten paprastai būna,  tad nejaukiai nesijausite

Žmonių ten paprastai būna, tad nejaukiai nesijausite.

Kadangi vieta prisistato kaip picerija, o vietiniai netgi teigia, kad ten picos yra geriausios Kaune, užsisakėme picą. Na tai geros tos picos tikrai. Matosi, kad chebra ten supranta, ką daro. Kainos skiriasi nuo 5 iki 7 EUR už picą. Tikriausiai šiais laikais visose normaliose vietose kainos yra labai panašios.

Foto nedėsime, labai baisios gavosi, picų grožį jums teks įsivaizduoti.

Dar ten yra ir kitokių patiekalų – užkandžių, pastos ir pan. Be to, turi jie ir dienos pietus, kasdien vis įkelia į FB profilį, apžiūrėjus keletą pasiūlymų pirma mintis kyla, kad norėtume ten pietauti kasdien.

Ir pabaigai, apie komunikaciją – šiaip viskas gražu marketingine prasme – vientisas stilius ir gražus logo, bet esminės informacijos apie restoraną internete trūksta. Visų pirma, niekur neįmanoma rasti meniu, online yra tik picų meniu, bet tai juk dar ne viskas, ką jie turi. Ir šiaip – kai toks gražus interjeras, tai galima ir pasigirti, o foto FB kažkaip neradome apie tai.

Bet kuriuo atveju, vieta tikrai verta dėmesio, tad keliaukite ten ir mėgaukitės vasara ir geru maistu.

Picų prisiragavusi,
Degustatorių komanda

MENIU:itališkas
KOKYBĖ: gera
KAINA: šiais laikais visose panašaus lygio vietose kainos yra irgi labai panašios
ALKOHOLIS: sako, kad tai vyninė, bet turi ir visokių kitokių gėrimų
APTARNAVIMAS: viskas labai gerai
VIETA: Palangos g. 9, Kaunas
INTERNETE: Facebook
SUBALANSUOTA: pasiilgusiems itališkos vasaros

4 Comments

  1. Degustatoriai galejot ir interjero foto nedeti :)), nes tai gadina vaizda – ten yra zymiai smagiau gyvai kai nueini. Maistas skanus ir sotus – tikrai retas atvejis, kad is restoranelio ( picerijos – vynines) iseitum pilnas kaip backa ir uz ~7 EUR. Gardu ir sotu – pica patartina valgyt viena dviems :)) kitaip daugiau niekas tikrai netilps o paragauti norisi visko :)) Aisku, siek tiek maistelis skiriasi kai yra ar nera vyresnieji virtuveje :)) bet ne tragedija tikrai. Kai taip smagu daug ka gali atleisti virtuveje bsidarbuojantiems. Ant stalo vanduo ir ji gali gerti kiek nori :) Siuo metu tai yra mano pati skaniausia vieta. Lauke gal ir nelabai ten jauku bet galima buti viduje. Manau kad skanaus maisto megejai tikrai juos ras ir be dideliu reklamu! Sekmes! Linkiu Kaunui daugiau panasiu vietu!

  2. Naujas restoranas – maisto gamybos tradicijos senos.. Deja, Kaunas išlieka ir šioje plotmėje Kaunu. Įtariu, kad kauniečiai niekada neatsikratys įpročio maustytis aplinkinius. Ta proga net juokelis sklando – su Kaunu prasidėsi, problemų turėsi… :-) Tiek to apie tuos įpatumus. Ką komentuojam? Maistą. Užsisakėme picas, tsakant, itališkų tradicijų tradiciją. Kol nešė picas, apsižvalgėme, prie vieno staliuko sėdėjo kompanija užjūrio piliečių. Vieno lėkštėje palikta du trečdaliai picos, kiti paknebinėjo jas ir taip pat paliko apypilnes lėkštes. Aišku, kad užsieniečiai išsikalinėja, patys nežino ko nori arba sotūs po puikių vietinių pusryčių viešbutyje. Prie kito staliuko porelė tautiečių. Na, jiems tikriausiai viskas OK. Bet ne, surūgusiais veidas bado picas įrankiais ir lėtai čiaumoja picą, gausiai užsigerdami litru nemokamo vandens :-) Ką gi, palauksime savų picų. Aptarnavimas – kai kurios Marijos žemės visuomeninio maitinimo įstaigos uždavė „sektiną“ pvz. su lankytojais elgtis atsainiai ir nepaslaugiai. Kuo tai paaiškinama, žino tik tie, kas pagalvojo, kad tai „cool“… Padavėjos jaunos ir neturinčios žalio supratimo kas yra aptarnavimo kultūra. Aaaaa, jos atėjo tiesiai po paskaitų iš vietinio univero (nes kitokių mokymo įstaigų nebėra). Vieninteli ką jos sugeba – tai vartyti akutes į klientus jaunuolius. Arbatpinigių už tokį aptarnavimą, gaus barankos skylę. Opssss, atnešė mūsų blynus, atsiprašau, picas. Išsprūdo blynai, nes kitaip jo nepavadinsi. Kraštai neiškilę, o picos paviršius lygus, kaip anų, pirktų supermarkete ir šildomų mikrobanginėje. Ragaujam. Picos masės storis, kaip miltinio blyno, skonis, beje, panašus kaip to pačio blyno. Rukolos lapeliai sulyg „triušio lapais“, pomidorų pasta pertepta permatomu sluoksniu, kumpis net nekvepia Parmos, o picos viršus gausiai apibarstytas Rokiškio sūrio drožlėmis. Jūs ką, tyčiojatės iš Italijos, iš picos, kliento ar iš visų kartu paėmus? Atėjome ne interjero pavalgyti ar pasipižoninti, o maisto pavalgyti. Daugiau nebėr ką bepridurti. Nieko kito daugiau nebeužsakinėjome, nes maisto atžvilgiu vieta beviltiška. NEREKOMENDUOJAME.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.