„Dirty Duck“: place without a face arba vieta, kuri neturėjo veido

Place without a face. Maždaug tokia mūsų nuomonė liko apie ne kartą lankytą „Dirty Duck“. Lyg ir viskas neblogai, puikus vaizdas į Rotušės aikštę pro langą, bet maistas pernelyg nedžiugina, o ir madingai palaukti kartais tenka. Ypač tais atvejais, kai lauki dienos pietų, po kurių dar turi spėti į susitikimą – nemalonu.

dirty duck vilnius

Tiesa, „Dirty Duck“ sulaukia ir pagyrų. Ypač dėl vieno dalyko – kaip ir dera tikram pub‘ui, į kokius pretenduoja „Dirty Duck“, restoranas gali didžiuotis plačiu alaus ir viskių meniu. Patys suskaičiuoti nespėjom, bet paties restorano tinklalapis skelbia, kad čia rasti kone 12 alaus rūšių. Tarp jų – lietuviški ir užsienietiški pasiskirsto maždaug 50/50.

Tuo tarpu viskio yra 120 skirtingų rūšių! Gaminti jie tiek artimojoje Europoje, tiek ir tokiuose pasaulio kampuose kaip Japonija, Tasmanija ar Taivanas. Prisipažinsim, mes viskius ragaujame, bet nepretenduojame į pačius puikiausius žinovus. Kita vertus, labai rekomenduojam, jei jau čia atsidursite, išbandyti japoniškus(ą). Ypač malonaus skonio, kiek lengvesnis, puikiai tiks paragavimui ir tiems, kurie viskiais įprastai nesimėgauja arba dar nėra „atradę“ šio gėrimo.

dirty duck vilnius

Bet pereikime prie to, kas svarbiausia. Maistas. Juk mes – labiausiai apie tai. Peržvelgus meniu – jis gana aiškus ir trumpas (kas yra puiku). Kaip jau buvom užsiminę – toks labai pretenduojantis į geriausių pub‘ų standartus. Peržvelgę akimis rasite ir burgerį, ir fish&chips, ir traškių vištienos lazdelių, norėdami šio to lengvesnio rasit ir salotas, ir sriubos. Kainos – vos vos didesnės už vidutines, bet tai suprantama – tokioje vietoje nieko daugiau tikėtis ir neverta.

dirty duck vilnius

Spėjom nužiūrėti, kad dažnai į „Dirty Duck“ užsuka turistai, šliauždami savo pagrindiniu turistiniu keliu – nuo Gedimino pilies iki Aušros vartų. Vakarais renkasi kiek įvairesnė publika – kaip žinia, apačioje veikia užsieniečių medžioklės laukais pagarsėjęs sostinės klubas; užsuka ir tiesiog pro šalį einančių piliečių. Mes patys, tiesą pasakius, kartą išėjome – užsukom „po vieną“ ir pavalgyti, bet muzika neleido susikalbėti. Todėl vakarais, šios vietos nesirenkame. Juk arba vakarėliai, arba pokalbiai…

dirty duck vilnius

Fish&chips: labai patiko keptos bulvių skiltelės ir padažas su marinuotas agurkėliais ir kaparėliais. Bet… tešla, kurioje buvo apkepta žuvis, buvo jau kiek pernelyg traški, o vietomis – ir padegus. Žuvis lyg ir išliko neperkepta, tačiau jos tešloje reikėjo dar ir paieškoti.

Burgeris? Na toks… meh… Sudėtinės burgerio puzlės dalys kokybiškos, bet paprastos, o šalyje, kur burgerius gamina visi kas tik gali – tai labai pavojinga. Paprastumas atsiperka ne visada.

dirty duck vilnius

Tiesa, dienos pietus terasoje – visai kitas reikalas. Jei penktadienis ir yra daugiau laiko – drąsiai galima eiti. Labiausiai todėl, kad gražu. Kainos, pavyzdžiui, būna tokios:lašišos iešmeliai apvynioti šonine, patiekiami su ryžiais bei šviežiomis daržovėmis – 4.90 €; traški vištiena su bulvytėmis – 4.70 €.

Na, ir galiausiai – pusryčiai. Pažiūrėkit į nuotraukas… Nu žiauriai ne sexy atrodo, nors tikrai esam valgę pusryčių, kurie malonūs ir akiai. Kaip buvo su malonumu gomuriui? Na… pavalgėm. Ir tiek. Labai neišraiškinga, terkštelta į lėkštę lyg kokioje valgykloje.

dirty duck vilnius

Ir dar, kalbama, kad čia, kaip ir kone kas antram Vilniaus bare vyksta protmūšiai. Mes vis dar galvojam, kad dažniausiai protmūšius rengia tos vietos, kurios įprastu būdu klientų nesulaukia. Just an idea to consider…

Beje, gerbiamieji, nusipirkit marketingistus, kurie kiek aptvarkytų jūsų FB puslapį. Jūsų url’as vis dar kosminio ilgio, o vedant /dirtyduck patenki pas sporto žurnalistą: https://www.facebook.com/Dirty-Duck-512183748899196/?fref=ts.

dirty duck vilnius

Apibendrinant. Meilės! Meilės jums trūksta… meilės klientui ir maistui. Pasidarykit kokį team building’ą ar išmokėkit komandai priedus. Kartais padeda. Laikinai…

MENIU: pub’inio tipo
DIENOS PIETŪS: egzistuoja
APTARNAVIMAS: normalus
KAINA: kaip Vilniaus senamiesčio
ALKOHOLIS: didelis alaus ir viskių pasirinkimas
VIETA: Didžioji g. 28, Vilnius
INTERNETE: http://www.dirtyduck.eu/en/
SUBALANSUOTA: neaišku kam, tiesą pasakius… Matyt, gaudyti turistus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.