Dviejų dienų „Pantera“ ir kodėl mes išėjom

Tą savaitgalį, kai lankėmės kokteilių baru save bevadinančioje „Panteroje” – nuo oficialaus baro (klubo?) atidarymo buvo praėję vos dvi dienos. Matyt, buvo ir kiek ankstokas metas tokio tipo barui – tik 10.30 val. Šeštadienio vakarą… Šiaip ar taip, ten Degustatorių komanda užtruko lygiai 3 minutes.

Ir mes tikrai nieko blogo nenorime pasakyti apie tą vietą. Tiesiog esame nuoširdžiai įsitikinę, kad dizaineriai, maketuodami iškabą, tikrai sumaišė du žodžius „baras” ir „klubas”. Iškaboje atsirado pirmasis, o turėjo būti – antrasis. Na, o mes, tiesiog, „nenuotaikoj” klubams buvom ir šiaip – nelabai į juos gal pastaruoju metu ir einam. Išaugom?

„Pantera” įsikūrusi tame pačiame pusrūsyje, priešais „Pramogų banką”, kuriame kažkada buvo „Rollers‘ai”. Tik tuos, kas lankydavosi „Rollers‘uose” turėtų labai nustebinti pokyčiai. Milžiniškas juodas apvalus baras senosios riedučių aikštelės viduryje, pasieniais – dviem eilėm sustatytos odą imituojančios ir auksinėmis sagtelėmis susegtos sofos, staliukai, su, kaip spėjame, iš karto paruoštomis vonelėmis šampanui ir… kas įdomiausia – kokie 10 striptizo stulpų… Interjerui pagyvinti – paauksuotomis mozaikomis „išmuštos” kolonos ir palmės (lyg ir…). Žodžiu – interjeras pavadinimu „juoda + auksinė”.

Nors tą dieną, kai viename iš Vilniaus barų (tiesa, dar net neaprašytų) gimė Degustatorių komanda, prisiekėme sau aplankyti kuo įvairesnes vietas – abejojame ar ten grįšime. Tegu „Pantera” lieka „auksiniam” jaunimui. Tačiau, kad mūsų vienareikšmiška ir visiškai asmeninė nuomonė, susidaryta vos per tris minutes, neatrodytų labai jau piktybiška – kviečiame savo skaitytojus ar „Panteros” fanus, kurie ten lankosi ar dar tik lankysis, atsiusti mums savo įžvalgas. Su džiaugsmu jomis pasidalinsime ir su kitais. Adresas tam: savasbliudas@gmail.com.

P.S.: perduodame linkėjimų „Panteros” apsaugai. Kad ir kokie malonūs jie buvo (čia ne sarkazmas – tikrai malonūs), bet niekaip nesupratome, kodėl negalima užeiti į salę apsižvalgyti su striukėmis/paltais. Tai reiškia – kokių 10 žingsnių… Juk klube nebuvo nieko, išskyrus kelis barmenus ir 2 lankytojus, kurie, tikriausiai, ir taip buvo barmenų draugai?

P.S.2: dedikuojama NoNa‘i!

(Labiau nei juodą) Rožinę panterą mylinti,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.