“Eat More Chicken” – vištos Kalvarkėse

Būna atvejų, kai ateina vakaras, kultūringai sėdėti kokioje maisto vietoje nėra jėgų, kaip ir nėra jėgų ką nors gaminti, o valgyt vis tiek norisi. Tada nelieka nieko kito, kaip ieškoti vietos, kuri duotų maisto išsinešimui.

Vieną tokį tamsų bei darganotą vakarą ir mūsų komandos dalis blaškėsi neapsisprendime – ko nori ir kur to gauti??? Pica, suši, salotos, makaronai – kažkaip niekas nekėlė didelio susidomėjimo, bet pagalvojom apie burgerius. Tradicinės vietos kaip ir atsibodusios, tad socialinėse platybėse užmatėm “Eat More Chicken” vietą. Suintrigavo adresas Kalvarijų gatvėje, na ir ta “smalsumo dėlė” užkirbėjo – apie ką gi tos vištos.

Pasiblaškę aplink kvartalą, kuriame yra visko (net visą parą dirbanti “kačialkė”) ir gavę nurodymus telefonu*, užsisakom išsinešimui Sweet Larry burgerius.

Tai taip atrodo užsakymų langelis ir šviečiantis stendas.

Tai taip atrodo užsakymų langelis ir šviečiantis stendas.

Iš pradžių buvome suorientuoti laukti 15 minučių, tačiau po 5 jau gaunam savo užsakymą – toks malonus ‘wow’ efektas, kai jauties išbadėjęs kaip žvėris.

Atvažiuojam, išsipakuojam ir kertam. Sweet Lary yra su vištienos kulšelių malta mėsa, karamelizuotais svogūnais, čėderiu ir šonine. Apibendrinus mums patiko, sultingas burgeris, svogūnų džemas buvo geras ir šiek tiek aštrumo.

Užskaitom kartoninį įpakavimą.

Užskaitom kartoninį įpakavimą.

Du burgeriai, bulvytės ir padažas.

Du burgeriai, bulvytės ir padažas.

Grįšim paragaut ir kitų gerų dalykų – sparniukų, Johnny Blue burgerio, gal net ir čili troškinio.  Tiesa jie turi puikų tinklapį ir dar pristato į namus – kad būtumėm žinoję anksčiau…

*Jie randasi tame pačiame pastate kaip sporto “kačialkė” tik nuo “Jammi” kebabų kiosko pusės, į patį kampą. Yra tokia nedidelė šviečianti nuoroda prie langelio.

MENIU: greitas maistas
KOKYBĖ: nors iš kiosko, bet puiku.
APTARNAVIMAS: svarbu neužkelti lūkesčių, bet aptarnauti per trigubai  trumpesnį laiką nei žadėta, yra nuostabu.
KAINA: 3-5 eurai
ALKOHOLIS: Ne.
VIETA: Kalvarijų 88, Vilnius
INTERNETE: https://www.eatmorechicken.lt
SUBALANSUOTA: Išsinešimui ir malšinti alkį mašinoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.