Esminis klausimas apie „Artistus“: ar ten priimant į darbą tikrina „naglumą“?

„Artistai“. Visiems dar puikiai prisimenama iš pirmųjų kursų ir geriausių „tūsų“, mėgstantiems išgėrinėti savaitės bėgyje (ypač vasarą) – iš koncertų pirmadieniais, visiems kitiems – kaip klubas, į kurį savaitgalį susirenka visi, kurių neįleido niekur kitur (neįsižeiskit – gandai tokie sklando).

O Degustatorių komandai (kaip besirenkančiai antrąjį laisvalaikio leidimo variantą, bet tik dėl koncertų) kilo ir dar vienas klausimas – o kai ten priima į darbą padavėjus, tikrina ir humoro jausmą? Mes, aišku, nieko blogo nenorim pasakyti. Visai smagu, kai padavėjai sukioja „uodegą“, sako, kad nieko neatneš, penkis kartus eina tos pačios sriubos arba būtinai ką nors pamiršta… Čia, rimtai nieko blogo nenorim pasakyti – viskas gerai. Viskas vyksta su didele šypsena iš abiejų pusių… Tiesiog tokių „frykučių“ daugiau retai kur tenka sutikti (o mums tokie visai nieko).

Ir tiesa, atmintis jų – stulbinanti. Ir kaip prisiminti tiek vardų?

Beje, kalbant apie kitus privalumus ar trūkumus. Maisto kainos ten – tikrai studentiškos. Alaus – taip pat. Tikriausiai todėl ten dažnai sutiksi studentiško amžiaus jaunimo, keletą neformalų arba vyresnio amžiaus link meno traukiančių personažų. Beje, pats meniu – itin platus, pradedant įvairiomis užkandėlėmis, baigiant picomis. Maisto kokybė, kaip už tokią kainą – tikrai labai nebloga. Žinoma, jei norite kažko itin subtilaus ir gurmaniško – ten geriau neikite, bet jei norite skaniai pavalgyti ir tiek, o dar ir už nedidelę kainą – „Artistai“ tam puikiai tinka.

Beje, „Artistų“ pliusas – čia vykstantys renginiai. Jaukus vasaros kiemelis, kuriame nuolat vyksta gyvos muzikos (dažniausiai jaunų grupių) koncertai arba tiesiog scena atiduodama DJ’ams. Taip pat, pasidomėję, kada vyksta, galite ten papulti į karaoke vakarus, protų kovas ir panašias pramogas. Taigi, jei nusibodo su draugais tiesiog gerti alų, bet norisi ir dar šį tą nuveikti – „Artistai“ tam pati tinkamiausia vieta.

MENIU: viskas, pradedant picomis ir užkandžiais, baigiant blynais ir kepsniais.
KOKYBĖ: kaina atitinka kokybę – gurmaniškų pojučių nesitikėkite (nes ne už tokią kainą jų tikėtis reikia), bet pavalgysite tikrai skaniai.
KAINOS: jaukiai studentiškos. Iš esmės, tiesą pasakius, jei pasirinksite tam tikrus patiekalų derinius arba ragausite dienos sriubos – pavalgyti galite ir labai labai pigiai.
ALKOHOLIS: alus, ne tik tradicinis lietuviškas „gamyklinis“, bet ir „Varniukai“. Plius – turi keletą populiarų užsienietiško alaus rūšių. Likės alkoholis – kaip įprastai, kokteiliai – vidutiniški.
APTARNAVIMAS: tikrai labai tikėtina, kad jūsų padavėjas turės neblogą humoro jausmą, taigi, jei teks ir palaukti (ypač, jei daug klientų), šypsena ir koks linksmas juokelis – pralinksmins.
VIETA: Šv. Kazimiero g. 3, Vilnius.
INTERNETE: web, FB.
SUBALANSUOTA: studentams (ypač pirmųjų kursų), taip pat visiems, kurie negali suaugti, bent jau širdyje…

Susidomėjusi,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.