Geras žodis desertų „shot’ams“

Paprastai niekuomet nieko nerašome apie „chane’us“, jų maistą, aptarnavimą ir aplinką. Ir tikrai ne todėl, kad juose nebūname – valgyti kartais tiesiog norisi čia ir dabar. Reikia pripažinti, kad ir rašyti apie juos dažniausiai nelabai yra ką. Bet šį kartą viskas kiek kitaip – gerą žodį norime atiduoti vasariškiems „Can Can“ picerijos desertų „shot’ams“.

Viskas iki skausmo paprasta. Nedidukė stiklinaitė, o joje, pavyzdžiui, geras šauktas braškių uogienės, grietinėlė, o ant viršaus – šviežios mėlynės. Arba karštas šokoladas, šiek tiek tarškių vaflių ir kaušelis ledų. Po pietų – pats tas pasimėgauti trumpa akimirka malonumo prieš grįžtant į darbus.

Beje, žodis „shot’as“ pavadinime atsirado ne veltui. Deserto dydis toks, kad net ir griežtesnės dietos besilaikanti mergina gali jį sau leisti. O ir kaina labai patraukli – kiek daugiau nei 3 Lt. Žodžiu, trumpa akimirka malonumo vasarą – užskaityta.

Praėjusią savaitę išbandėme minėtus du variantus, tačiau skirtingesnių uogų bei kitų pagardų – yra daugiau. Taigi, galite rasti sau labiausiai tinkantį variantą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.