„Indian Maharaja“: net nepagalvotum, bet aptarnavimas ir maistas – kaip geriausiam restorane

Labai netikėtas atradimas – „Indian Maharaja”. Tikrai netikėtas. Praėjusių metų pabaigoje atsidaręs gana „nesėkmingoje” Trakų g-vės (Vilnius) vietoje. Nesėkmingoje todėl, kad ten per keletą metų buvo ir pražuvo Kinijos bei Libano (atrodo) virtuves pristatantys restoranėliai… Kaip ten bebūtų – tikimės, kad šitas išsilaikys ganėtinai ilgiau, net nekreipiant dėmesio į gana kičinę aplinką. Maistas Degustatorių komandai ten labai patiko. Ir dar netikėtai nustebino puikus aptarnavimas.

Jei jau pradėjome kalbėti apie maistą, tai jo kainos – tikrai nesikandžioja. Puikaus indiško patiekalo ar užkandžio drąsiai galite tikėtis paragauti kišenėje turėdami ir kokius 6 litus. Sriubos – už kokius 5 Lt, pagrindinio patiekalo – 14-16 Lt. Beje, alus ten kainuoja vos 5 litus, o dienos pietūs – 12 litų. Tiesa, kad ir kaip džiaugėmės maistu užsukę vakare, dienos pietūs taip smarkiai nesužavėjo. Na, bet visiems pasitaiko nesėkmių – gal tai buvo tiesiog prasta diena.

Ką valgyti – tikrai nepatarinėsime, nes iki šiol indiškų patiekalų buvome valgę gal kokius keletą kartų. Bet ir patarinėti – nėra prasmės. Restoranėlio šeiminkai tai padarys daug geriau už mus. Ne tik prisipažins, kad vieno ar kito patiekalo iš meniu šiandien geriau neimti, bet ir pasiūlys kažką kita. Degustatorių nuomone, tikras įvertinimas ir pliusas aptarnavimui, kai trys visiškai skirtingi žmonės vos keliais žodžiais užsimena apie tai ką mėgsta ir pasirenka padavėjo pasiūlytus patiekalus, o kai pastarasis sugrįžęs paklausia kuris patiekalas skaniausias (žinoma, kad dalinomės ir ragavom vieni iš kitų…) – visi trys vienu balsu sušunka: „Mano!”.

Gi sakėm, kad aplinka - kičinė. Kita vertus, jaudintis nereikia - rodos, ši nuotrauka ir "naujamečio" šventimo...

Beje, girdėjom gandų, kad šį restoranėlį atidarė du ekstremaliai jauni jaunuoliai. Bijome suklysti dėl amžiaus, bet 25-erių jiems dar tikrai nėra. Įdomiausia, kad vienas jų – kilęs iš Indijos. O susipažino būsimieji verslo partneriai – dirbdami viename iš Vilniaus indų virtuvės restoranų.

Na, jei pradėtume vertinti „Indian Maharaja” aplinką – tiek daug pliusų galbūt ir nepavyktų susirinkti, bet daugiau mažiau viskas gerai… Šiaip ar taip – vis dar „išlenda” buvusių restoranėlių „veidas”, o gal mums tik vaidenasi, nes buvome ir pastaruosiuose. Patiko nebent idėja skirti vieną skelbimų lentą lankytojų nuotraukoms… ir ne iš bet kur – o iš Indijos.

Žodžiu, mums patiko. Ir patiko ne tik maistas bei aptarnavimas, bet ir idėja. Dviejų jaunų žmonių idėja, net ir iš krizės besigaluojančioje Lietuvoje atidaryti savo verslą. Ir, teisą pasakius, jiems tai pasisekė ne taip jau ir blogai!

MENIU: indiški patiekalai.
KOKYBĖ: mums patiko, tiesa, ne dienos pietūs… Beje, pagrindinis šefas – indas, taigi, jis žino ką daro.
KAINOS: tikrai pigu, ypač užkandžiai. Pagrindinis patiekalas gali kainuoti apie 14 lt.
ALKOHOLIS: alus (5 lt) – pagrindinis, taip pat yra šiek tiek kitokių.
APTARNAVIMAS: tiesiog fantastiškas! Sveikaneme šeimininkus už nuoširdumą ir rūpinimąsi klientais.
VIETA: Trakų g. 4, Vilnius.
INTERNETE: web, FB.
SUBALANSUOTA: indiškos virtuvės mėgėjams arba tiems, kurie už „padorią“ kainą nori išbandyti kažką nauja.

Sėkmės linkinti ir rekomenduojanti,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.