Kai norisi kultūringai – „People bar“

Degustatorių komanda šeštadienio vakarą vėl išsiruošė į barų medžioklę. Šį kartą pasirinkimas buvo aiškus – reikėjo panaudoti per beta.lt įsigytą kuponą. Biznis buvo toks – perki kuponą maistui ir gėrimams už 19lt, o gauni už 40lt. Degustatoriai mėgsta visokias nuolaidas ir panašius dalykėlius, tai susiviliojom įsigyt kuponą į „Poeple bar”, kas yra naujai atidaryta vieta priešais aristokratiškų manierų pensininkų savaitgalinę „destination” – „Neringos” restoraną. Jei tiksliau – Gedimino pr. 26 (kažkada ten buvo „Double Coffee”). Sako, kad savaitgalio vakarais ten vyksta vakarėliai su DJ, bet mums besisvečiuojant buvo dar pakankamai anksti, tai viskas buvo ramu ir tylu.

Atėjom. Viskas labai gražu, dar nenutrinta, sienos baltos, bet apkabinėtos įvairių dydžių ir vaizdų nuotraukomis, viskas kaip ir nice. Tik niekaip nesupratom iš spalvoto popieriaus padarytų gvazdikus primenančių dekoracijų, kuriomis buvo apkabinėtos lempos. Gal dar nuo Kalėdų likę? Anyway, aplinką galima pakęst, nieko pernelyg įkyraus nėra. Erdvė iš dviejų dalių – baras apačioje prie įėjimo ir antras aukštas su sofomis ir kėdėmis.

Kontingentas įvairus, buvo kompanija pusamžių moterų ir vienas vyras jų būryje, kurie ramiai ir kultūringai šventė gimtadienį. Buvo merginų trumpais sijonais – matyt, užsuko po kokteilį prieš eidamos į kokį klubą. Buvo užsieniečių, porelių, visi pasipuošę ir gražūs. Lyg galėtų būt nejauku mums su džinsais ir ištampytais megztiniais, bet nieko, normaliai, nekreipėm dėmesio.

Meniu mums patiko – ten yra visko. Penktadienio ir šestadienio rytais baras dirba nuo 7:00, kas yra protinga, nes einantys iš klubų žmonės dažnai desperatiškai ieško, kur papusryčiaut. Pusryčiams jie siūlo kiaušinienių, omletų (10lt) ir košių (5lt). Toliau keliauja sriubos (priklausomai nuo dydžio 7/10 lt), tradicinės graikiškos, Cezario, lašišos salotos (13.50-16.50 lt). Dar jie turi karštų patiekalų, mėsainių. Lietinių ir bulvinių blynų, makaronų, užkandžių ir desertų. Trumpiau tariant – praktiškai visko, ko tik galima užsimanyti. Kaip barui – sakyčiau, netgi per daug.

Mes ragavom Cezario salotas su kiaulienos išpjova (14.50 lt) ir „Gurmanišką” mėsainį (12 lt). Salotos labai neblogos, padažas ne per rūgštus, jo užpilta sočiai, pačių salotų irgi nemažai, galima pavalgyt. Mėsa galėjo būt geriau pamarinuota, bet tiek jau to. Dar davė ir skrudintos baltos duonos prie salotų, kas šiais laikais jau retas reiškinys kavinėse yra. Mėsainis buvo nemažas, irgi su padažu, šalia paberta bulvyčių. Viskas kaip ir turi būt.

Alus kainuoja 6 lt, ką mes labai užskaitom ir giriam už neplėšikavimą. Cuba Libre kainuoja 12lt, Mojito 18 lt, Long Island – 22 lt. Viskas tvarkinga ir teisinga.

Išvada: mums patiko. Viskas patiko. Aplinka, maistas, gėrimai, kainos, mergaitės padavėjos. Kultūringa, saugu, ramu, šilta. Gera vieta ramiam pasisėdėjimui su keletu draugų.

PASTABA: deja, negailestingos rinkos negailestingai sužlugdytas baras…

Skaniai pavakarieniavusi,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.