Kai viskas yra arti tobulybės – „Soul Box“

Jums patinka skaniai pavalgyti? Mums patinka. Jums patinka maloni aplinka? Mums patinka. Jums patinka gera muzika, faini žmonės aplink, nenuobodžios barų koncepcijos? Aha, mums taip pat. Todėl siūlome jums „Soul Box“ – mes ten radom viską.

Tad pradėkim. Pamenat „WOO“? Patiko? Tai „Soul Box“ yra beveik tas pats, tik jau nebe Radvilų rūmuose (kurie buvo įvertinti kaip netinkami bedieviškiems kasnaktiniams vakarėliams. Tikriausiai paveldosaugininkai ploja katučių ir kelia šampano taures už „WOO“ mirtį). Ok, bet mes ne apie tai. Mes apie ne visai jau ir naują, bet smagią vietą, įsikūrusią Sveikatos apsaugos ministerijos pastate, ale vidiniam kieme.

Vietos ten tikrai nemažai, pietų metu visiškai perpildyta žmonių, ateina visi – studentai, menininkai, kostiumuotieji ir visokie kitokie. Nes ten skanu šiaip jau. Ir pigu, palyginti su kokybe. Ir rinktis galima iš nemažai variantų (kelios sriubos, salotos, užkandžiai, keli antri patiekalai…). Merginoms rekomenduojam apsiriboti sriuba ir salotom arba tik antru patiekalu, tikrai užteks. Maisto nuotraukų galite pasižiūrėt jų FB profilyje, jie gražiau fotkina, tai mes čia jų nedėsim. Pagrindinis meniu irgi labai neblogas, dar turi skanių kokteilių.

Taip pat ten galima ir linksmintis vakarui atėjus. Jie kasdien turi vis kažkokias temas ir vakarėlius. Visokiausia muzika skamba, dalis vakarėlių perėjo iš „WOO“, dalis yra naujų. Savaitgaliais „Soul Box“ tampa viena iš pagrindinių Vilniaus jaunimo krypčių.

Trumpai tiek, nėra ką daug pasakot – eikit ir ragaukit. Paskui parašykit čia savo komentarus ir diskutuojam, kas ir kaip.

Lakoniškai nusiteikusi,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.