Kaip rykliukai sušiais virto: the „Sushi express“

Taigi, viena maža dalis Degustatorių komandos vėlesnį vakarą atsidūrė Jasinskio gatvėje, aka Verslo trikampyje, vietoje, besivadinančioje „Sushi express”.

Visiems sušių mylėtojams galima pasidžiaugti, kad tai vieta, kur virėjai tuo pačiu metu (kol daro sušius) neverda ryžių ir negamina kiniškų patiekalų, kuriuose pagrindą sudaro morkos ir agurkai, bet visgi ne apie tai kalbam. Vien tik sušių meniu, nei labai brangu, nei labai pigu, bet rinkinukai tikrai verti skanavimo – kaip sakoma – kaina ir kokybė maždaug suderinta. 14 gabaliukų už 16 arba 20 litų. Taip pat vienas iš mano mėgstamų dalykų – spring rolls, gana kūdi ir nelabai pilni įdaro, bet už 7 litus, vargu ar galima tikėtis kažko gigantiško.

Tai yra vogta nuotrauka, bet ji apie „Sushi express“

Tiesa, tiems, kurie irgi vairuoja automobilius, pasiruoškite dviems atvejams: (1) dienos metu absoliučiai nerasti kur parkuoti mašinos ir numesti ją belekur kur radote kokį padoresnį gabaliuką asfalto, arba (2) sumokėti begėdiškus pinigus už parkavimą. Nors reikia pasakyti, kad užsakymai išsinešti arba valgyti vietoje užima kokių 5-10-15 minučių, priklausomai nuo žmonių skaičiaus.

Pastebėkime, kad vieta jauki, sėdimos vietos švarios, tik vat moteriškoms rankinėms kabliukų nėra…, bet už gerą maistą, galima šią nuodėmę atleisti. Ant stalų pilna lazdelių ir sojos, tad niekada nepritrūksi. Tiesa, banko kortelėmis ten neaptarnauja, tad karaliauja tik šlamantys pinigai.

Ant sienos poetiškai sukabinti juodi ir balti rykliukai. Tikėkimės, tuo norėta pabrėžti, kad čia visada žuvis ir visada šviežia. Rekomenduojam.

MENIU: all kind of sushi…
KOKYBĖ: sakytume – labai neblogai. Ypač, juk ir šiaip Lietuvoje gana sunku rasti tikrai tikrai tikrai gero japoniško maisto.
KAINOS: kainos neįtin didelės, už 16 – 20 lt ar net pigiau – tikrai galima paskanauti. Iš esmės, vidutinė pagrindinio patiekalo kaina – apie 10 Lt. Šiaip ar taip, gana dažnai, kur suchi’ai būna nors kiek geresnės kokybės – ir kainos būna kiek didesnės.
APTARNAVIMAS: ganėtinai greitas, priklausomai nuo žmonių skaičiaus. Užsakymo pateikimas užtrunka nuo 5 iki 16 minučių. Šiaip ar taip – juk jie tiekia maistą išsinešimui.
VIETA: Jasinskio 16 a, Vilnius (yra ir Kaune bei Klaipėdoje).
INTERNETE: web, FB.
SUBALANSUOTA: japoniškos virtuvės gerbėjams, norintiems išbandyti kažką nauja bei tiems, kurie nori greitai pavalgyti, bet įprastinis maistas išsinešimui – nusibodo…

Žuviškai nusiteikusi,
Degustatorių komanda

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.