Kaunastiška Kauno vieta „Kultūra”, fantastiškiems gnocchi’ams

Kaunas darosi fantastiškesnis ir fantastiškesnis. Tikras #kaunastic. Daug įvairių įdomių restoranų ir vietų. Daug ir tokių, kurios nesikeičia metų metus bei sugeba išlaikyti kokybę. Tiesa, atrasti tokioms kartais reikia draugų iš Kauno.

Mums taip nutiko su „Kultūra”. Vieną žiemos savaitgalį ten nusivedė draugai kauniečiai. Taip mums ten patiko, kad vasarą lankėmės dar kelis kartus. Kiek toliau nuo Laisvės alėjos bei Vilniaus gatvės, prisiglaudusi prie meno galerijos, „Kultūra” gali būti tituluota hipsterių meka. Kiek nudrožta aplinka puikuojasi unikaliomis interjero detalėmis, gana trumpas, bet džiuginantis meniu.

Kaunas, Kultura

Ir… dabar jums atskleisime paslaptį, kas ten džiugina labiausiai. Toks paprastas, bet Lietuvoje puikioje formoje sutinkamas patiekalas gnocchi. Turi „Kultūra” dvi gnocchi versijas – su trumais ir baravykais bei su šonine – ir abi jos fantastiškos. Patys “kukuliukai” minkšti, padažas skalsus ir skanus. Pirmą kartą ėmėme su baime, paskui kartojome dar kelis kartus ir visiems rekomendavome.

Beje, puiku „Kultūroje” ir tai, kad kainos tikrai nesikandžioja, bent jau lyginant su tuo, prie ko įprastai esame pripratę Vilniaus centre, kur kainos pastaruoju metu šauna į neadekvačias aukštumas.

Kaunas, Kultura

„Kultūroje” ragavome ir šaltibarščius, kurie gal ir galėjo būti kiek tirštesni, ir sumuštinius beigi Cezario salotas. Viskas atitiko standartus, bet, vis dėlto, tas vienintelis daiktas, kuris prašovė viską buvo gnocchi’ai.

Ai, ir būtinai gerkit Kauno alaus… Sako, būtent kaunietiškas alus Žygimanto Augusto laikais buvo taip smarkiai vertinamas, kad vienintelis patekdavo ant kunigaikščio stalo.

Kaunas, Kultura

Žodžiu, eikit, ragaukit, bandykit!

MENIU: meniu gana trumpas, bet yra visko ko reikia, įvairiems skoniams
KOKYBĖ: privaloma ragauti gnocchi
KAINOS: lyginant su Vilniaus centru – padorios
ALKOHOLIS: visi tradiciniai pasirinkimai
APTARNAVIMAS: prie baro
VIETA: K. Donelaičio g. 16, Kaunas
INTERNETE: https://www.facebook.com/kauno.kultura/
SUBALANSUOTA: prisiekusiems hipsteriams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.