Kaune irgi galima pavalgyti – Talutti

Tik nieko nesakykite, mes ir patys žinome, kad Kaune yra ne viena gera maitinimo įstaiga, čia tik šiaip erzinam. Talutti atradom jau prieš daug laiko, vis sekėme jų post‘us Facebook ir gėrėjomės išmone. Bet visai neseniai ten pavyko ir patiems apsilankyti, ir netgi du kartus – dienos pietų ir vakarienės.

Dienos pietus valgėme vieną darbo dieną Talutti Fresh and Tasty, esančiame Taikos pr. Nustebino, kad tokiam baisiam užkampy (tikriausiai analogas galėtų būti Vilniaus Savanorių pr.) atidaryta tokia kultūringa, skoninga ir gerą maistą gaminanti įstaiga.

Dienos pietūs ten juokingai mažomis kainomis (jau nė nepamenam, kiek atsiėjo), o patiekalai stebina išmoningumu. Kadangi šis restoranas kasdien į Facebook kelia savo dienos pietų nuotraukas, tai akivaizdu, kad virtuvės šefams ten išradingumo tikrai netrūksta. Ir tai labai sveikintina bei yra viena esminių detalių, kodėl mums ten patiko.

Tą kartą dienos pietums ragavome jūros gėrybių sriubą ir kiaulienos medalionus su baklažanais. Viskas labai patiko.

Jūros gėrybių sriuba dienos pietums

Jūros gėrybių sriuba dienos pietums

Kiaulienos medalionai su baklažanais dienos pietums

Kiaulienos medalionai su baklažanais dienos pietums

Kitą kartą tam pačiam restorane lankėmės šaltą sekmadienio vakarą. Paklausite – ką gi mes veikėme Kaune sekmadienio vakarą? Sunku patikėti, bet buvome spektaklyje Kauno nacionaliniame teatre. Tai apie spektaklį daug gero pasakyti negaliu, priešingai negu apie vakarienę.

Sekmadienio vakare restoranas beveik tuščias, tad galime ramiai ir lėtai apžiūrinėti aplinką, rinktis patiekalus ir bendrauti su malonia ir savo darbą išmanančia padavėja.

Vakarienei išsirinkome makaronus su daržovėmis ir pelėsiniu sūriu, šonkauliukus ir vištienos kepsnį su krevetėmis.

Makaronai nuvylė labiausiai, nes nesijautė pelėsinio sūrio ir buvo per daug grietinėlės.

Makaronai su daržovėmis ir pelėsiniu sūriu kiek nuvylė (15,90 Lt; EUR 4,60)

Makaronai su daržovėmis ir pelėsiniu sūriu kiek nuvylė (15,90 Lt; EUR 4,60)

Vištiena buvo gera, patiko kūrybiškas požiūris tiek į patiekalo koncepciją, tiek į pateikimą. Žinoma, gal kiek sunkokas patiekalas vakarienei su bulvių koše, sūriu ir riebiu padažu, bet paragauti tikrai raginame.

Vištiena su krevetėmis buvo labai nebloga (21,50 Lt, EUR 6,30)

Vištiena su krevetėmis buvo labai nebloga (21,50 Lt, EUR 6,30)

Vakaro laimėtojai buvo šonkauliukai – labai gerai paruošti, skaniai pagrilinti, smagiai nusitraukė nuo kaulo. Šio patiekalo valgytojas dar ir dabar vis prisimena ir prašo vėl vykti į Kauną jo skanauti.

Šonkauliukai atrodo tikrai gerai (23,90 Lt, EUR 7)

Šonkauliukai atrodo tikrai gerai (23,90 Lt, EUR 7)

Be šių patiekalų restorane dar galite rinktis iš kokio šimto kitų maistų – didelis meniu yra problema, nes žmogui išsirinkti yra labai sunku iš tokios gausybės. Kitas keistas dalykas, kad visi patiekalai sufotografuoti kaip kokiam baisiam tinkliniam restorane. Aišku, čia skonio reikalas, bet mes nerekomenduotume.

Be šio restorano dar veikia ir Talutti Bakes ‘N’ Shakes kažkur Pramonės pr. ir Talutti TexMex kažkur Laisvės alėjoje.

Dar svarbu paminėti, kad restoranas yra gražiai susitvarkęs savo išvaizdą internete – turi interneto svetainę ir profilius Facebook.

Kaune apsilankiusi,
Degustatorių komanda

MENIU: amerikietiškas, meksikietiškas, ispaniškas, itališkas, graikiškas.
KOKYBĖ: atrodo viskas šviežia.
KAINOS: vidutiniškos, tikrai visi galite nueiti.
ALKOHOLIS: kaip visur įprasta.
APTARNAVIMAS: esminių klaidų nepastebėjome.
VIETA: Taikos pr. 12, Kaunas.
INTERNETE: www.talutti.lt, Facebook
SUBALANSUOTA: mėgstantiems gerą maistą.

2 Comments

  1. Papietauti geriausiu atveju pavyks per 1 h ir tai renktantis iš dienos pietų meniu. Jau antrą kartą tokia pati situacija: lauki 10 min kol teiksis priimti užsakymą, paskui dienos sriubos lauki 15-20 min. Šalia staliukas kur kartu užsisakėm pavalgė ir susimokėjo o mes dar laukėm dienos sąlotų. Paprašiau sąskaitos kol sąlotas valgiau nesugebėjo atnešti. Aptarnavimas prastas, į pastabas sunkiai reaguoja. Maistas vidutinis, sąlotose labai mažai lašišos, vien lapai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.