„Mano guru”: nauja mėgstamiausia vieta darbiniams susitikimams

O buvo taip, kad “Mano guru” ištiko krizė. Ir ne dėl ko nors kito, o dėl Vilniaus piktžaisdės – jau beveik metus (o gal net ir JAU metus) tvarkomos Vilniaus gatvės. Ir “Mano guru” pasiskundė “Verslo žinių” žurnalistams, kad per suartą gatvę pas juos klientai nebepatenka.

Ir nusprendėme mes pabūti pilietiški (nes „Mano Guru” dar ir socialinę misiją vykdo) beigi užsukti ten pietums. Užėjome kartą… ir nuo tada ši kavinė tapo viena mėgstamiausių darbinių susitikimų vietų. Brendame ten net ir per laaabai suartą bei dulkėmis padengtą gatvę.

Mano guru, salotu baras Vilnius

Visoookių salotų, visiems skoniams

Kodėl? Yra kelios priežastys. Visų pirma todėl, kad “Mano Guru” – vienas seniausių ir geriausią pavyzdį rodančių socialinių verslų. Darbo vietą ten randa žmonės, kuriuos visuomenė paprastai sunkiai integruoja. Tarp jų – iš įvairių priklausomybių išsivadavę, iš naujo į gyvenimą besikabinantys asmenys: nuo 2004 metų salotų bare „Mano guru“ vyksta buvusių nuo psichoaktyvių medžiagų priklausomų žmonių darbinė reabilitacija.

Antroji, tikrai nebloga ir nebrangi virtuvė. Visų jų siūlomų salotų – dar neišragavome (ir tam, matyt, turėtume ten lankytis dar labai ilgai), bet nė vienomis ir nenusivylėme labai smarkiai. Kainos, beje, kaip pačiam Vilniaus centrui, taip pat atrodo ganėtinai adekvačios.

Mano guru, salotu baras Vilnius

Vienas iš pusryčių variantų

Trečioji priežastis – ten visuomet rasi vietos, minkštos sofutės taip ir kviečia prisėsti. Be to, pakankamai ramu, kad galėtum aptarti svarbiausius darbus.

Kaip jau ir minėjome, “Mano guru” išragavome keletą salotų, kurios nenuvylė. Paprastos, bet gaivios, gausios skonių. Rasite ten nuo veganiškų ir vegetariškų, iki tradicinių bei lietuvių mėgstamų Cezario su vištiena. Beje, Cezaris ten gal ir neatitinka visų recepto taisyklių…, bet štai seniai ragauta lietuviška mišrainė – labai puiki.

Alkoholio “Mano guru” – nerasite. O bet tačiau arbatų gausa – nustebina. Ir ne tik vaisinės, žalios ir panašios tradicinės, bet ir įvairios žolelių mišinių. Tik niekaip neturi mūsų mėgstamiausios – šaltalankių.

Mano guru, salotu baras Vilnius

Ramiais rytais – maždaug tiek būna žmonių

Ir dar “Mano guru” atrasite specialius pusryčių meniu bei dienos pasiūlymus. Pusryčių meniu galėtų būti ir kiek trumpesnis, nes žiūrint į pilną lapą meniu pasiūlymų – sunku išsirinkti. Kol kas ragavome tik tradicinę kiaušinienę su daržovėmis, skrebučiu, sviestu bei kumpiu ir grybais, tačiau ji nenuvylė. Kažkas iš bičiulių yra ragavęs britiškų pusryčių versiją ir mums minėjo, jog jie buvo liūdnesni, bet patys neragavome, todėl už svetimus žodžius atsakyti negalime…

Žodžiu, “Mano guru” yra ganėtinai paprasta, neįmantri vieta, kurioje tikrai galima rasti neblogų variantų tiek pusryčiams, tiek pietums ar vakarienei. O svarbiausia, matyt, šioje vietoje yra tai, kad jie daro labai labai gerą ir teisingą darbą. Todėl, mielieji, eikite ten. Eikite ir palaikykite socialinį verslą!

MENIU: visokios salotos, sriubos ir desertai – tiks ir visavalgiams, ir veganams
KOKYBĖ: atitinkanti kainą
KAINOS: Vilniaus centrui – nesikandžiojančios
ALKOHOLIS: nėra
APTARNAVIMAS: kaaartais galėtų būti greitesnis
VIETA: Vilniaus g. 22-1, Vilnius
INTERNETE: https://www.facebook.com/salotubaras
SUBALANSUOTA: ramiems susitikimams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.