Mojitos – blankesnė Cactus kopija

Mums labai patinka Cactus baras, apie kurį jau esame čia rašę ir tikrai visai šauniai pagyrę. Cactuse buvom senokai, bet tikriausiai ten viskas kaip visada. Todėl nusprendėm išbandyti naują Cactuso brolį – Mojitos. Savininkai tie patys, tad ir koncepcijos tikėjomės atitinkamos.

Pirmoji pažintis su baru įvyko netikėtai, gal tai buvo diena, kai nusprendėme išbandyti ką nors naujo ir neiti eilinį kartą į Billy Joel apdainuotą vietą, kurią jau seniai ne tik Degustatoriai, bet ir to baro personalas vadina mūsų antraisiais namais. O gal ir proga kokia buvo. Ką čia beprisiminsi… Ir tai, ką ten išvydome savaitgalio naktį, buvo tikrai baisokoka. Ne visi Degustatorių komandos nariai buvo pakraupę, bet buvo ir tokių, kurie dar ilgai vaikščiojo išsižioję ir purtėsi nuo nervinių traukulių.

Kodėl? Nes vaizdelis priminė pigų, prastą provincijos pakraščių kaboką, į kurį vietos aukštuomenės pažibos traukia pasidabinusios savo išeiginiais sijonais. Kažkaip seniai jau buvom matę kaboką Vilniaus Centre, į kurį žmonės ateina išsipuošę. Bet čia skonio reikalas. Mūsų skonis toks, jų kitoks. Dar buvo tragiška muzika ir daug dūmų šokių plaščiatkoj. O suvis geriausiai atrodė barmenės – visų vyrų laimei, buvo aprengtos vienodomis drabužių skiautėmis arba liekanomis, nes nu ten tikrai ne drabužiai… Žodžiu, supratot, apie ką mes. Ir tikriausiai jau supratot, kad vakare mes ten daugiau niekada neisim.

Vis dėlto, susidomėjome jų virtuve ir užsukome išvaikščiojusios visą Totorių g. ir išstudijavusios visus siūlomus dienos meniu. Oj kiek toje gatvėje pasirinkimo, net galva sukasi! Atsimenant Cactuso laikus, sukame į Mojitos, esantį ant kampo su Labdarių g., kur seniai seniai buvo pankuojančio jaunimėlio vieta Žalia Papūga, po jos ten buvo Chaplinas, o dabar atėjo eilė kubietiškiems ritmams.

Dienos pietums – barščiai su baravykais ir kiauliena, mandrai suvyniota su sūriu, paprika ir dar velnias žino kuo. Nusprendėm, kad tinka.

Dienos metu ta vieta įgauna visai kitą aurą – ten buvo visai jauku, malonu sėdėt, žmonių ne itin daug, viskas kultūringa ir primena vyresnįjį brolį Bokšto g.
Labai maloniai nustebino ant kiekvieno staliuko esantys buteliukai su aliejumi ir balzamiku. Na šaunuoliai, tikrai, mus labai patiko! Tačiau…

Padažai. Respektabilu

Atėjus laikui valgyti sriubą paaiškėjo, kad jai žiauriai trūksta druskos, kurios ant staliuko nebuvo. Teko eit ieškot prie baro. Ir sriuba mūsų nesužavėjo, prėska, grybų skonis visiškai neįsimintinas, grietinė netirpsta. Nesužavėjo. Deja, bet negalime nieko gero pasakyt.

Skaniosios bandelės matomos antrame plane.

Antra vertus – giriame bandeles, kurios buvo beveik perpjautos per pusę ir įtrintos česnakais. Labai skanu.

Pagrindinis patiekalas buvo visiškai neypatingas ir mus gerokai nuvylė. Vis dėlto, nedarome verdikto ir neraginame ten neiti. Gal šiandien virėjui bloga diena, gal ir mums šiandien bloga diena. Galime sakyti tiek – būtinai nueisim dar kartą ir bandysim atsigriebt.

Suktinukas galvos neapsuko. Lėkštėje matomas neproporcingai didelis porų kiekis.

Pabaigai, puiku pas juos yra tai, kad turi ne tik dienos pietus, bet ir dienos gėrimą už 1 lito kainą. Pvz.: sangrija, vyras, romas etc… Vėl primena Cactusą.

Apie Lotynų Ameriką svajojanti,
Degustatorių komanda

MENIU: viskas yra aliuzija į Lotynų ir Pietų Ameriką, yra visiškai visokių patiekalų.
KOKYBĖ: pagrindinio meniu dar neragavome, o dienos pietūs normalūs, maistas šviežias.
KAINOS: vidutiniškos. Dienos pietūs ir kokteiliai netgi pigūs.
ALKOHOLIS: Mojito! Ir visi kiti kokteiliai.
APTARNAVIMAS: mergaitės jaunos, gražios, greitos.
VIETA: Totorių g. 11, Vilnius
INTERNETE: FB.
SUBALANSUOTA: kokteilių gėrėjams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.