„MURRR cafe“ – kavinė, kurioje gyvena katės

„MURRR cafe“ gali būti apie bet ką, bet tikrai ne apie maistą, todėl šį kartą nedaugžodžiausime. Jei netyčia jums vis dar pavyko nieko negirdėti apie šią, ganėtinai naują, įstaigą Vilniuje – tai tikrai yra vieta, kurioje gyvena katės. Jų ten yra iki dešimties. Šerti kates – draudžiama.

MUR CAFE (2)

Beje, kavinė tik plečiasi, todėl savo populiarumą bent jau šia prasme – tikrai įrodė.

Visos „MURRR cafe“ gyvenančios katės – vienaip ar kitaip nuskriaustos, pagyvenusios lauke, pas prastus šeimininkus ir pan.

MUR CAFE (1)

Kiek smagu yra lankytis šioje kavinėje? Na, bent jau įdomu tai tikrai. Įdomu, nes neįprasta ir nauja. Tiesa, didesnį įspūdi vieta daro dviem žmonių grupėms: a) vaikams; b) suvaikėjusiems kačių mylėtojams.

Kaip ten sekasi katėms? Kai buvome mes – žmonės joms buvo gerokai nusibodę. Įsivaizduokit, sėdit visą dieną, miegat, o jus visi bando prisikalbinti ateiti pas save (nes, beje, kačių ne tik negalima šerti, bet ir prievartiniu būdu imti ant rankų).

MUR CAFE (3)

Ar tai geriausia vieta gyvūnams? Na, bent jau tikrai geresnė nei gyvenimas lauke, o gilesnes diskusijas paliekame nerimastingiems ir lengvai maniakiškai nusiteikusiems gyvūnų mylėtojams, kurie pastaruoju metu Lietuvoje taip išpopuliarėjo.

Beje, aptarnavimas tikrai malonus ir draugiškas, šypsenų ten netrūksta, jei ant jūsų nutūpia katė – jaučiatės pamalonintas ir apipiltas kitų lankytojų dėmesiu, o arbatos tikrai daug, skanios ir įvairios. Beje, turime pastebėti, kad jei padavėja nesiūlytų ant jau panaudotų arbatžolių dar kartą užpilti vandens – uždirbtų „MURRRR cafe“ gal ir daugiau.

MUR CAFE (4)

Beje, yra ir wi-fi. O galingajame Facebook kavinę galite rasti: www.facebook.com/Murrr.Cafe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.