„Papartis“ Kazlų Rūdoje – įspūdingos „freskos“ ir netikėtas kokteilis „Padai“

Jeigu tik kada važiuosit pro Kazlų Rūdą – tik nemalšinkite alkio „Maximoje“ ar artimiausioje degalinėje. Juk Kazlų Rūdoje esti restoranas „Papartis“.

O ten rasite ne tik platų ir įvairų meniu, įspūdingą (tikrai labai labai labai ĮSPŪDINGĄ) interjerą su spalvingomis freskomis beigi labai netikėtus kokteilius. Tik nesakykit, kad nenorėjot paragauti „Padų“ arba išbandyti „Pikto“?

IMG_2216

Šiaip jau – tikrai labai graži iškaba

IMG_2215

O čia kiek apsnyguriuotas kiemas, kuris, spėjam, vasarą tampa tikra malonumų oaze…

„Papartis“, tikriausiai, garsiausias Kazlų Rūdos restoranas, veikiantis ne vienerius metus. Besipuikuojantis atskiru, ganėtinai uždaru kiemu, su vandens telkinukais ir juose besipliuškenančiomis guminėmis antimis, medinėmis pavėsinėmis ir panašiais liaudies mados elementais.

Tiesa, nors buvome ten šaltuoju metų laiku, bet įtariame, kad smarkiau pašvietus saulei – lauke prisėsti turėtų būti ganėtinai malonu.

IMG_2214

Guminė antis ir…

IMG_2213

…vis dar kiemo elementai

Bet, BET, net jei atsidursite „Papartyje“ vasarą – būtinai užsukite ir į vidų. Vienas įspūdingiausių restorano elementų – visai ne meniu, o stulbinančios lubų „freskos“, atspindinčios lietuviškos gamtos kaitą skirtingais metų periodais.

Nuo gelstančių lapų virš kalvelėmis nusėtų lietuviškų lygumų iki nuo sniego apsunkusių eglės šakų. Matot, net skamba romantiškai. Žodžiu, ši dalis – yra velniškai netikėta, verta dėmesio, o jei kas kada suplanuos vesti kokį lietuviškų restoranų interjerų „žurnalą“, tai šįjį – ten būtinai reikės įtraukti.

IMG_2201

Kraustomės į vidų, kur mus pasitinka fantastiško grožio freskos, vaizduojančios skirtingus metų laikus

Antras vertas dėmesio dalykas – kokteilių meniu. „VAU!“ efektą pasiekėme kone per akimirką. Nusprendėm ragauti du – „Padai“ ir „Piktas“.

„Padai“ susideda iš „Žagarės“, melionų likerio beigi „Blue Curacao“. Supilta į stiklinę bei susluoksniuota atrodo kone kaip Lietuvos vėliava, o sumaišyta… ai, spalvą nuotraukoje pamatysit patys.

IMG_2218

Kepsniai, nors ir skirtingi, bet atrodo labai panašiai

IMG_2217

Tiesa, gana skanu, o ir kainos nesikandžioja

Tuo tarpu „Piktas“ yra išties piktas… Degtinė plius visų virtuvėje buvusių pipirų mišinys. Spėjam, tokius vyrai geria jau ne po pirmo, norėdami įrodyti, kad gali lengviau išgerti jojo piktumą nei priešininkas. Beje, visas sudėtis ir kitas kokteilių meniu detales – pamatysite nuotraukoje žemiau.

IMG_2219

Picos taipogi ganėtinai neblogos. Net ir geresnės, nei daugumoje pagarsėjusių picerijų Sostinėje. Beje, taip, padažas atkeliauja būtent tokiu formatu.

IMG_2220

Kažkodėl nesusilaikėm nenufotografavę lėkštės.

Na, gerai, galų gale pašnekėkime apie maistą. Tiesą pasakius, maistas visai neblogas. Kepsniai – mažoki, bet ir kainos nėra labai aukštos, todėl ir pykti negalima. Na, o picos – labai labai neblogos. Geriausia jas būtų apibūdinti „tokios, iš širdies“, nepaskūpinta.

IMG_2210

„Padai“ ir pomidorų sultys greta puokštės gėlių.

IMG_2211

Sumaišyti „Padai“

IMG_2224

Kokteilis „Piktas“ (jei pavyks įžiūrėti – rekomenduojam pasiskaityti ir likusią dalį kokteilių meniu)

MENIU: labai įvairus, nuo picų iki kepsnių.
ALKOHOLIS: rekomenduotinas kokteilių meniu.
KAINOS: labai vidutiniškos.
APLINKA: jei nepamatysite nors kartą gyvenime, vadinasi, negyvenote.
KUR RASTI: Kazlų Rūdoje (klausti vietinių, mes adreso neprisimenam).

Labai rekomenduojanti,
Degustatorių komanda

4 Comments

  1. O taip, ši kavinė mūsų miestelio pažiba.
    Miela degustatorių komanda, norėčiau pridurti, kad šioje kavinėje maistas NE „visai neblogas“ o netgi labai geras. Apie picas tikrai pritariu, net neverta lyginti su pvz Marijampolės picerija Maximos antrame aukšte.
    Labai malonūs padavėjai (mačiusi esu tik du – vaikinuką ir merginą, gal yra ir daugiau nežinau).
    Kokteiliai tobuli, o jų pavadinimai dar labiau intriguoja ir norisi išmėginti :)
    Degustatoriai, kitą kartą kai važiuosite butinai paragaukite Sekso, o iškart po jo Komos :D namo neišvažiuosite tą pačią dieną :D (Y)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.