Pietūs su Prezidente kavinėje be pavadinimo

Šiandien prisiminėm, kad kaip tik priešais mūsų tautos vadės rūmus kažkada buvo įsikūręs visai neblogas baras „Mergelės FM“. Kažkurią dieną pastebėjome, kad buvusio baro vietoje veikia nauja kavinė (pavadinimo niekaip nesuradome aplink besidairydami), kuri siūlo dienos pietus už 10 litukų.

Vištienos karbonadas - kaip pas mamą

Kadangi orai pasitaisė, nusprendėm nepagailėt laiko ir nukeliaut patikrint naujos vietos. Atėjome. Lauke stovi 6 staliukai. Šilta, tai sėdam lauke, į vidų taip ir nebuvom nuėję, tai nežinom, kas ten dedasi. Bet sprendžiant iš skambėjusios muzikos (arba radijo stotis „Pūkas“, arba „Lietus“), viduje aplinka neturėtų būti labai pretenzinga. Tad darome išvadą, kad sofistikuotų lankytojų ten nelaukiama. Kadangi mes – žmonės paprasti – prisėdome.

Pietums siūlė rinktis iš šaltibarščių ir šviežių kopūstų sriubos. Antram galima pasirinkti kažkokį mistišką jautienos Azu (nepanikuokit, mes irgi tik šiandien sužinojom, kas tai yra, na ir tamsuoliai buvome…), Žemaičių blynus, vištienos karbonadą ir keptą žuvį (atsakymas į klausimą, o kokia gi ten žuvis, liko toks pat neaiškus, kaip ir kodėl Jacksonas iš juodo tapo baltas). Ir dar pasiūlė nemokamo kompoto. Gavome obuolių skonio – mano stiklinė be obuolių, kolegės – su krūva obuolių. Pajaučiau diskriminaciją..

Sriuba buvo all right – joje radom ir daržovių, ir gražiai sriubos paviršių padengusių krapų. Užskaitom. Toliau ragavom blynus, vištieną ir jautieną. Blynai tikrai dideli, nepermirkę aliejuje, padažas irgi neblogas. Kaip už 10 varganų litų, tai tiko. Vištienos karbonadą galite pamatyti nuotraukoje – jis tikrai buvo didelis ir skanus. Prie jautienos ir raugintų agurkų troškinio dar buvo nemažai virtų bulvių ir daržovių. Vidutinei moteriai suvalgyti sriubą ir antrą patiekalą gali būti iššūkis, taigi siūlome gerai pagalvoti prieš renkantis. Vyrams viskas turėtų būti pats tas.

Žmonių ten buvo nemažai – užimti visi staliukai. Tai rodo, kad žmonėms dienos pietūs ten tinka ir patinka. Mes nusprendėme, kad kaip už 10 litų, tai nereikia tikėtis kažko ypatingo, bet tai, ką gavome – mums tiko.

Pabaigai pasiūlymas padavėjoms – jeigu nepasitikite savo atminties gebėjimais ir nuolat „perklausiate“ klientų, kogi jie užsisakė, UŽSIRAŠINĖKIT. Mūsų paklausė tris kartus, girdėjom, kaip tikslinosi ir su kitais klientais. Kažkaip neprofesionalu…

Be to – nerekomenduojame skubantiems, mums maisto teko gerokai palaukti. Pietavome apie valandą.

MENIU: na, galim kalbėti tik apie dienos pietus, bet šiuo klausimu gerai ir smagu bent tai, kad yra keli pasirinkimai.
KOKYBĖ: su dienos pietumis, kai pastarieji kaštuoja vos 10 Lt – viskas gerai. Skanu.
KAINOS: miesto centre ir tik 10 Lt – geriau ir nebūna!
ALKOHOLIS: turėtų jo čia būti, turėtų, tik tiek, kad per dienos pietus gerti nerekomenduojama…
APTARNAVIMAS: na, jei jau čia eisit – kantrybe apsišarvuokit. Arba savo užsakymą – iš karto užsirašykite ant lapelio.
VIETA: prie Prezidentūros, po dešine, Vilnius.
INTERNETE: na, mes net pavadinimo niekur nepastebejome…
SUBALANSUOTA: dienos pietų sąskaita taupantiems.

Senus laikus prisiminusi,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.