“Pinavija”: damoms, ponioms ir saldėsių mėgėjams (kibinai geresni nei „Senojoje kibininėje“!)

Tiesą pasakius, net neįsivaizduojame, kaip „Pinavijoje“ turėtų jaustis vyrai… Gėlės, kaspinai, spalvingi keksiukai, iki smulkmenų apgalvotos detalės, saldūs kvapai ir gražutėlaičiai, prie interjero priderinti, puodeliai. Net ir spalvingos padavėjų prijuostės šaukte šaukia apie minkštą, saldžią ir jaukią atmosferą, kurioje retkarčiais kiek nerangūs stipriosios lyties atstovai gali jaustis kaip drambliai porceliano parduotuvėje.

pinavija

Kodėl rašyti apie „Pinaviją“ pradėjome taip? Nes „Pinavija“ – labai moteriška. Nes „Pinavijoje“ retkarčiais gali pasijusti lyg viename tų senų Holivudo filmų, kuriuose veiksmas vyksta jaukiuose tobuluose miesteliuose, su nuolat besišypsančiais žmonėmis, laimingomis, kasdien šventę išgyvenančiomis, mamomis ir baltapūkiais vaikais.

Tiesa, net nepaisant to, jog „Pinavija“ labai moteriška – vyrai į ją užsuka. Gal mes pataikome netyčia, o gal jie ten būna nuolat, bet užėję į „Pinaviją“ visuomet sutinkame vieną ar du, sėdinčius prie tolimesnių stalelių.

pinavija 2

Ir visiškai suprantame kodėl! “Pinavija”, matote, yra labai kvapnių ir labai teisingų pyragų, bandelių, kibinų ir kitokių kepinių kavinė – parduotuvė. Beje, dar vienas jos pliusas – čia nėra hipsteriaujančio jaunimėlio, kuris įvairaus pobūdžio kavos bei saldėsių vietas jau ganėtinai seniai laiko savomis. Sutikite, visai malonu kartais kremtant kokį šokoladinį sausainį bei geriant kavą negirdėti istorijų „aš tau sakau, jis į mane žiūrėjo”.

Žodžiu, „Pinavija“ – suaugusiems.

pinavija 1

Vienas mums labiausiai patinkančių „Pinavijos“ kepinių – kibinai. Traški tešlos plutelė gaubia išmaniai paruoštą įdarą. Ir nesvarbu, ar tai būtų mėsa, ar varškė su špinatais (pastaruosius mes ypač dievinam) – skonis tiesiog puikus. Kur kas geresnis nei visai netoli, kitoje Vilniaus gatvės pusėje, atsidariusioje „Senojoje kibininėje“ (deja, bet kai kuriems dalykams masinė gamyba tikrai nepadeda).

Beje, visi kepiniai gimsta virtuvėje, esančioje iškart už kavinės. Kartais prasiskleidžiančios užuolaidos neleidžia abejoti kepinių šviežumu ir, beje, virtuvės švara.

MENIU: kepiniai – nuo tortų iki kibinų
KOKYBĖ: labai, labai
KAINOS: jei jūs ne studentas, tuomet visiškai normalios
ALKOHOLIS: nėra
APTARNAVIMAS: kiek lėtokas, bet visada su šypsena, o lėtumas šiai vietai kažkaip tinka, tai nepyksti…
VIETA: Vilniaus g-vės vidurys, Vilnius
INTERNETE: FB, WEB
SUBALANSUOTA: suaugusiems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.