Rytietiška virtuvė “prekybcentryje” arba “Gan bei city”

Taigi, pūguotą pirmadienio vakarą Degustatorių komanda nusprendė susitikti su draugais (taip taip, ir mes jų kartais randame). Kadangi Lietuvą duotuoju momentu buvo užpuolusi baisioji žiema, liko vienintelė išeitis – prekybcentriai. Pageidautina su požemine stovėjimo aišktele, kad nereikėtų per pusnis lapnoti. Trumpai pasitarus, kursas buvo nustatytas į „Panoramą“ ir joje esantį „Gan bei city“.

Štai mūsų ragautas patiekalas

Maloniai pasodino viename iš minkštasuolių kubikų, atnešė meniu ir davė karštą rankšluostuką rankoms atgaivinti. Pastarąją dalį netgi labai užskaitom, nes sužvarbus rankelėms labai jau malonus jausmas. Turime teisingai pastebėti, jog meniu „Gan bei city“ platus it vandenynas ir siūlo įvairių rytietiškos virtuvės skanumynų. Viskas prasideda sušiais, tada kiniška virtuvė, įvairios sriubos, salotos ir netgi desertai. Žodžiu, rasi daugiau mažiau viską.

Prieš aptariant maistą reikia pasakyti, kad kiekvieną savaitę siūlomi trys „savaitės“ patiekalai, kurie būna pigesni. O tris dienas iki ir tris dienas po tamstų gimtadienio taikoma 20% nuolaida sąskaitai, tereikia turėti  asmens tapatybę įrodantį dokumentą su gimimo data.

Maistelis nėra blogas ir kainos per daug nesikandžioja. Degustatoriai ragavo miso sriubą ir vištienos sriubą su lakštiniais bei šitaki (greičiausiai) grybais – abi įvertintos gerai. Sultinio pasrėbti yra, o ir tirštimo rasta, kas jau sveikintina. Kaina 6 ir 5 litai (pastaroji buvo savaitės sriuba). Toliau ėjo sušiai. Teisingumo dėlei nereikėtų sakyti, kad tai buvo patys skaniausi mūsų kada ragauti šedevrai, bet valgomi ir akiai patrauklūs. Tiesa vienintele šios įstaigos problema, kad kažkodėl jie  į sušius mėgsta dėti per daug Philadelphia tepamo sūrio, mes taip ir nesupratom kodėl… bendra dviejų rinkimukų kaina 24 litai. Sojos padažo duoda į valias, o su imbieru biški skūpija, kaip sakydavo ant mano kaimo.

Iš ankstesnės patirties valgant šiame restoranėlyje buvo žinoma, jog pagrindiniai patiekalai buvo kažkokie sausoki, o ryžiai, deja, birūs, tad jeigu mėgstate valgyti su lazdelėmis, pasiruoškite sugaišti papildomas 10 minučių rakinėjant ryžius iš dubenėlio.

Beje, dar vienas geras dalykas, kad jeigu pataikote ateiti anksčiau/vėliau nei pikas, galite gauti sėdimas vietas prie lango – daugiau privatumo, o ir vaizdas į Vilniaus senamiestį užburiantis.

All in all, Degustatoriai išėjo nei labai patenkinti, nei labai nusivylę. Bet per pusnis nelapnojom, pinigų daug nepalikom, tad kaip ir skųstis nėra itin kuo.

MENIU: rytietiškas.
KOKYBĖ: kaip prekybos centre – net labai nebloga.
KAINOS: priimtinos.
ALKOHOLIS: tiesiog – yra.
APTARNAVIMAS: maloniai paprastas.
VIETA: PC „Panorama“, Vilnius.
INTERNETE: web, FB.
SUBALANSUOTA: šiek tiek labiau pretenzingiems (bet dar ne iki galo) rytietiško maisto mėgėjams arba tiems, kurie neišlenda iš prekybos centrų.

Rytietiškai nusiteikusi,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.