Tiesiog klaipėdietiška „Leika“

Nesiginsim, nutinka kartais ir taip (ne pirmas ir ne paskutinis sykis), kad Degustatorių komandai vietinių barų ir užeigų asortimentas pasirodo per mažas. Ką veikiam tokiais atvejais? Susikraunam šmutkes ir pasileidžiam link dar neatrastų horizontų ten, “kur žolė žalesnė”. Šį kartą po padidinamuoju stiklu Klaipėdoje, Lietuvos fotomeninkų sąjungos prieglobstyje įsikūrusi gan keisto pavadinimo užeigėlė – „Leika“.

Pavadinimas tikrai įkvepiantis žygiams, o ir “žygiavimo” formų gausa stebina (anot pačios Leikos, net 22 pilstomo alaus rūšys!). Maloniai nuteikia gana gausus lietuviško alaus pasirinkimas. Besirenkanti publika taip pat gana įdomi – gali rasti ir draugų, ir priešų. Kainos nesikandžioja. Spaudžiam “laik”.

Tikriausiai pirmasis dalykas, kuris krenta į akis vos užėjus – stalo futbolas, antrasis – spalvų margumynas. Tiesa, ir prie vieno ir prie kito, po poros bokalų, akis ima ir pripranta.

Trumpai tariant, sveikiname Klaipėdą už iniciatyvą turėti tokį barą. Degustatorių komanda džiaugtųsi radusi ne tik gausybę alaus, bet ir daugiau vietos. Taip pat nepakenktų gausesnis atsiskaitymo variantų pasirinkimas.

MENIU: prie alaus.
KOKYBĖ: kaip fotomenininkams ir kaip vietai, turinčiai daug alaus.
KAINOS: nesikandžioja.
ALKOHOLIS: alus. Daug. Kainos – normalios.
APTARNAVIMAS: šypseną išspaus, kartais nusišypsos, kartais juokelį papasakos. Na kaip fotpomenininkai ir dar alaus megėjai be to.
VIETA: Tomo g. 7, Klaipėda.
INTERNETE: FB.
SUBALANSUOTA: alaus mėgėjams ir menininkams.

Žalesnę žolę radusi,
Degustatorių komanda

P.S.: Taip, nuotrauką pavogėm. Negėda. Tik nuliūdom, kad taip ir nesupratome iš ko. Atsiradusiam teisėtam autoriui su įrodymais – alaus bokalas nuo Degustatorių komandos, bei viešas autorystės pripažinimas Savame (bei kituose) bliūduose.

P.S.2: teisėtą nuotraukos savininką atradome – Paulius Sadauskas. Neblėstanti šlovė Tau, Pauliau! Būk pagerbtas tarp bliūdų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.