“Uncle Sam’s American Pub”: kaip amerikonas Semas ėmė Islandijos g-vę

Geriausia reklama būna tuomet, kai apie tave kalba kiti. Panašiai nutiko palyginus neseniai Vilniuje, populiariojoje Islandijos g., duris atvėrusiam “Uncle Sam’s American Pub”. Dar gerokai iki to laiko, kai paaiškėjo šio pub’o pavadinimas ar bent atsidarymo data – apie jį jau šnabždėjosi ne vienas dažnesnis “Bermudų trikampio” lankytojas. Gandų buvo daugiau nei pasitvirtinusių faktų, tačiau ties vienu – nesuklydo dauguma. Naujasis pub’as – “apie Ameriką”.

Uncle Sam's American Pub

Darbo dienų vakarais – ganėtinai malonus bruzdesys

Savaime aišku, progos užsukti į jį nepraleidome ir mes. Tiesa, neskubėjome, nes… nieko gero iš “Uncle Sam’s American Pub” nesitikėjome. “Eilinė girdykla iš “Budos” pabėgusioms sieloms pavalgydinti naktį”, – galvojome. Ir nežinia kaip viskas atrodo savaitgaliais (taip ir neturėjome progos ištirti, ar šis mūsų galvojimas pasitvirtina), bet darbo dienų vakariniu šurmuliu – likome labai maloniai nustebinti.

Uncle Sam's American Pub

Meksikietiškos salotos su vištiena

Interjeras – restorano arkliukas

Visų pirma, tikriausiai, į akis krenta interjeras. O taip – jame visko DAUG! Tačiau kaip pasakoja Savasbliudas.lt Degustatorių komandos dalis spėjusi pabuvoti JAV – viskas būtent taip ir turi būti. Ypač jei kalbame apie pub’us ir ypač tuos, kurie nėra įsikūrę centrinių miestų centrinėse gatvėse. Ir mes nebūtinai sakome, kad viskas ten yra velniškai gražu, bet kad pasistengta – faktas.

Kita vertus, tas pats interjeras sufleruoja ir tai, kad “Uncle Sam’s American Pub” atėjo ilgam, o jo savininkai – net neplanuoja nesėkmės. Investuota į viską – nuo kiekvienos baro kėdės padabinimo NBA komandos logotipu, iki seno truck’o ar įrankių indelių ir meniu. Visi bent kažkuo susiję su JAV. Ką jau kalbėti apie sienų puošmenas ir pan. elementus. Žodžiu, padirbėta iš peties, o IKEA prie šio baro įrengimo, panašu, neprisidėjo nė kiek (kas visai sveikintina, nes jau nusibodo kiekviename naujame bare rasti IKEA interjero elementų ar savadarbių iš fanieros kaltų stalų; susitaikykit – atidaryti barą kainuoja).

Uncle Sam's American Pub

Mėsainis su, rodos, vištiena; visus garnyrus ir padažus – renkiesi pats

Meniu vyrauja burgeriai

Bet interjeras interjeru. Juk svarbiausias Degustatoriams maistas. Ir… žinote ką? Visai neblogai. Pub’inio maisto kriterijus – atitinka šimtu procentų. Ir net dar ir visai skanu (na, ne visai viskas, bet tikrai galima atrasti puikių patiekalų). Tiesa, kiek brangoka. Kone visi patiekalai kainuoja apie 10 eurų. Suma šiais laikais jau tampanti gana įprasta, bet kai pagalvoji, jog tai tiesiog paprastas pub’as… Emmm….

Meniu rasite kelias rūšis burgerių (mes kaip visada tokiais atvejais renkamės kažką su pulled mėsa, nes kiek saugiau, kad negausi sauso kotleto burgerio viduje), prie kurių galėsite pasirinkti padažą ir garnyrą (bulvės ir salotos). Pigiausias varianas 8.50 euro.

Uncle Sam's American Pub

Užkandis – gana nedidelis

Dar meniu atrasite įvairiausių pub’inių užkandžių – nuo nachos iki kukurūzo burbuolės. Vidutinė kaina – apie 5 eurus. Visi užkandžiai kiek ragavome buvo puikūs, tiesa – po nedaug, todėl jei sugalvojote “apsukti” barą ir pavalgyti iš užkandžavimo – nepavyks.

Pagrindinių patiekalų lape dar rasite ir salotų. Iš esmės – dviejų rūšių, prie kurių galite rinktis skirtingus priedus. Tokios Lietuvoje populiarios Cezario salotos ir Meksikietiškos salotos. Cezario kol kas nebandėme, nes bijome nusvilti pirštus (dažnai nepavyksta jų pagaminti restoranams), o štai Meksikietiškos – maloniai nustebino. Skalsiai, įdomiai ir, svarbiausia, skaniai. Ragavome, beje, su vištiena.

Uncle Sam's American Pub

Kiek skanesnis burgeris – su plėšyta mėsa

Žodžiu, viskas baigiasi tuo, kad po pirmojo apsilankymo buvome ten ir antrąkart. Ne fancy vieta, bet užsukti tikrai verta. Tiesa, iki pilno amerikoniškumo trūktų kokių Philly’s sumuštinių ar dar ko…

Beje, darbo dienomis veikia iki antros valandos nakties, o savaitgaliais ir iki 4 val. nakties. Tiesa, įdomu, kaip su virtuvės darbo laiku. Savaitgaliais dar būna ir koncertų su įvairiom lietuviškom grupėm beigi atlikėjais, jei jums tai prie širdies. Mums – nelabai…

Uncle Sam's American Pub

Gabalėlis (toks ramesnis gabalėlis) aplinkos

MENIU: pub food pagal geriausias tradicijas
KOKYBĖ: all good, pub food
KAINOS: žinant, jog tai nėra geriausi Vilniaus burgeriai ir tai, kad už kampo – gerokai pigesni restoranai – gaaaal kiek ir brangoka
ALKOHOLIS: įprastas pasirinkimas nuo alaus iki stipriųjų
APTARNAVIMAS: all good
VIETA: Islandijos g. 1, Vilnius
INTERNETE: https://www.facebook.com/Uncle-Sams-American-Pub-673921206106598/?fref=ts (Rimtai??? Gėda…)
SUBALANSUOTA: tiems, kurie nėra hipsteriai… :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.