Vienas iš tradicinių šeštadienio brunch’ų – „Kablio” restobare

Atėjo metas pasikalbėti apie „Kablį”. Vieta – labai smagi, bet vis pakeičianti savo veidą. Tai turi maisto vakarais, tai jau siūlo tik užkandžius, tai išsiplečia per visus Kablio laiptus, tai, matyt, kaimynų dėl triukšmo pabarti, susitraukia iki kampo. Žodžiu, neužsuki kurį laiką ir randi kažką naujo. Bet vienas dalykas ten išlieka stabilus – tingus šeštadienio brunch’as.

Kai kas šį brunch’ą net pavadina geriausiu mieste. Mes tokiu jo nevadinsime. Greičiau geriausiai atitinkančiu kainos ir kokybės santykį. Tiesiog puikus ekonominio tipo brunch’o variantas, kurio negalima lyginti ir / ar prilyginti restoranų brunch’ams, kurių meniu keli karšti patiekalai, austrės beigi kitos vandenų gėrybės ar subtiliai paruošti desertai.

restobaras kablys brunch

Benediktas ir mimoza

Mes, beje, į Kablį užsukome po praėjusio savaitgalio apsilankymo viename tokių, todėl akimirką akyse buvo susitvenkęs liūdesys, kol neprisiminėme kiek šis brunch’as kainuoja bei kad tikėtis austrių už tiek vargu bau ar galima.

restobaras kablys brunch

Radom ir „geldų“

Savaitgalį pusryčiai, kaip žinia, gali prasidėti vėliau. Kablys pusryčiautojus pradeda kviesti nuo 12 val. dienos ir leidžia tingiai sėdėti iki pat 18-os. Pagardintas stalo vanduo į valias, o štai papildomai kavos ar mimozų – teks dasipirkti. Bet valgyti – galėsit visą dieną.

restobaras kablys brunch

Švediškas stalas at its best

Kiekvienas brunchintojas gauna pasirinkti Benedikto kiaušinį, amerikietiškus blynus ar angliškus pusryčius kaip pagrindinį patiekalą. Švediškas stalas siūlo sūrių, mėsų, kepinių, salotų bei daržovių. Kažkur greta bus kažkas karšto (tiesa, musų tie troškiniai visai nesužavėjo), gal net midijų. Smaližiai ras ir desertų.

restobaras kablys brunch

Visko po biški… juk reikia paragauti

Žodžiu, ganėtinai įvairu, visko po truputį. Ką veikti bent kelias valandas – tikrai bus. Be to, užgroja ir koks DJ, jei po penktadienio nakties vis dar norisi ritmų. Mes pataikėme be išankstinės rezervacijos, bet žmonės kalba, kad dažną savaitgalį jos prireikia.

restobaras kablys brunch

Salotos mix

MENIU: brunch, švediškas stalas
KOKYBĖ: viskas OK
KAINOS: kaip brunch’ui – labai gerai
ALKOHOLIS: privaloma gerti mimozas :)
APTARNAVIMAS: tikrai radom šypsenų
VIETA: Kauno g. 5, Vilnius
INTERNETE: https://www.facebook.com/RestobarasKablys/
SUBALANSUOTA: prisiekusiems hipsteriams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.