Vieta, apie kurią nesinori rašyti… „Piano Man“

Tik nieko blogo nepagalvokit… Tiesiog daliai Degustatorių komandos ten taip smarkiai patinka, kad tiesiog baugu, kad ten patiks visiems, o tada baras „užsikimš” žmonėmis (nors jų ten ir taip netrūksta) ir Degustatorių komanda tiesiog nebeturės nė dešimties kvadratinių centimetrų vietos prie baro pasidėti alui.

Bendravimas.

Kas ten tokio gero? Iš tiesų į šį klausimą atsakyti ganėtinai sunku. Matyt į bendrą visumą, išreiškiančią „gerumą”, susilieja viskas: aplinka, besilankantys žmonės (ypač tie – nuolatiniai), nerealūs barmenai ir šiaip žmonės, kurie „užsinori” padirbėti prie baro, pianinas (kuriuo kartas nuo karto pagroja kuris iš lankytojų), geras alus ir nenugailėti kokteiliai, dvi tradicinės dainos, per kurias visas baras „staugia”: „Aaaandriau Maaaamontovaiiii” (čia tokia grupė „Sportas” dainuoja, jei ką) bei nuostabioji „Piano Man”…

Monika už baro

Tiesa, „Piano Man” turi ir vieną trūkumą – ten nėra maisto. Na, yra… Bet jau gal porą mėnesių veikiantis baras vis dar apsiriboja tik užkandėlėmis ir, bent jau sklinda tokie gandai, net nesiruošia turėti daugiau maisto. „Juk čia baras! Čia ne valgyt susirenkama”, – išalkusiems atkerta barmenai. O užkandėlės paprastos: padėkliukas su indeliu alyvuogių ir „užtepėlės” (duona su kokiu nors užteptu „daiktu” – saulėje džiovintais pomidorais, paprikų ar alyvuogių mišiniu ir pan.). Štai tuo maisto meniu, kurį atstoja juoda lenta ant sienos, ir baigiasi. Nors… praėjusį savaitgalį pastebėjome, kad ant padėkliukų lyg ir pradeda atsirasti mėsytės. Kaip skelbia tas pats juodas sieninis meniu – užkandėlių kaina 10-15 Lt.

Kalbant apie gėrimus – kainos įvairios, bet ir pasirinkimas gausus. Brendžio su arbata galima iš(at)sigerti už 13 litų, Stella („artois”, – kaip ją mėgsta vadinti lietuviai, nieko „neraukiantys” apie prancūzų kalbą) – 6.50 Lt, Hoeggarden‘as – 8.50 Lt, Bloody Mary – 18 Lt, sultys – 4 Lt. Lietuviško alaus – nėra.

Baras švenčia

Ką patartume tiems, kurie nuspręs ten apsilankyti? Tai „stovimas” baras. Nusipirkę bokalą alaus ar paprašę barmeno sumaišyti gerą kokteilį galite nebūtinai vargintis ieškoti vietos prie staliuko. Tiesą pasakius, prisėdę prie staliuko galite taip ir nesuprasti apie ką šis baras. Būkit draugiški. Kalbėkitės ir šypsokitės!

P.S.: o dar ten yra stalo futbolas. Kaina įprastinė – 2 Lt.

P.S.2: baras „randasi” Islandijos g-vėje Vilniuje. Namo numerio nepamenam, bet kažkur gatvės viduryje, o kadangi ji trumpa, tai tikrai rasit. Žmonės kalba, kad prieš tai ten buvo ne kas kita kaip striptizo klubas, prisidengęs vyninės vardu… Tiesa, tai tik kalbos, bet dar girdėjom, kad „Piano Man” interjeras iš tų laikų vis dar turi du dalykus: kilimą ir sienų apmušalus, o „privatas” (tas kambarėlis, kur už didelius pinigus galite pasigrožėti asmeniniu šou) šiuo metu transformavosi į kampą stalo futbolui…

MENIU: susideda iš gėrimų.
KOKYBĖ: na, alų pila prie akių, o kokteilių – „nenugaili“. Taigi –  puiki.
KAINOS: vidutinis lietuviškas baras, vidutinio lietuvio piniginei.
ALKOHOLIS: alus (dažniausias klientų pasirinkimas), įvairiausi kokteiliai ir shot’ai (antroje vietoje), vynas (kiek stebėjom – retas daiktas lankytojų rankose).
APTARNAVIMAS: barmenai ir barmenės ten – rock!
VIETA: Islandijos g. 1, Vilnius.
INTERNETE: FB.
SUBALANSUOTA: miesto ir biurų planktonams.

Garsioji Bily Joel daina „Piano man“, kuri ir įkvėpė baro pavadinimą.

Sužavėta,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.