Visi penki bliūdai „Taberai“ – dienos pietų knaipei

Išsislapsčiusios tarp namų, dažnai ne itin išvaizdžios, dažnai be didelių iškabų, o dar dažniau – net nelabai girdėtos. Jus ten nusiveda seniai nematytas bičiulis, greta kurio, pasirodo, nuo šiol dirbsite savo naujame darbe, arba prabėgus pirmoms savaitėms (pirmomis dienomis vestis į tokias – kartais būna nepadoru) kolegos. Taip, mes apie „dienos pietų knaipes“, kaip jas vadiname tarpusavyje.

tabera dienos pietus vilnius

Čia – ne mėsa, o sūris. Labai įdomus sūrio kepsnys. Fermentinio tokio, but sill…

Eini ten žmogus, nes reikia greitai, o ir pasirinkimas, gerai, kai nebūna vienas. Na, ir dar kaina šį tą reiškia. Kai pietus sukapoji per 20 min., galvodamas apie naują šefo persiųstą projektą, nelabai ir skonį pajunti. O kai nejauti ką valgai – nelabai nori ir 7 eurus kloti.

Tabera (3)

Balandukai

Tokių būdu ir egzistuoja „dienos pietų knaipės“, gyvendamos nuo pietų iki pietų. Ir taip visą darbo savaitę.

O štai mes išrinkome savo mėgstamiausią, kuriai dedam jos kategorijoje visus 5 bliūdus (suprask, čia daugiausiai, kiek galima gauti). Tai – „Tabera“.

tabera dienos pietus vilnius

Čia, tikriausiai, kas apskritai geriausio galėjo nutikti. Ir nutiko. Labai patiko.

Labai padorios išvaizdos, kone Vilniais centre, su maloniomis padavėjomis ir net lauko terasa vasarą. Sukasi „Taberoje“ greitai, tik iš viso ilgo dienos pietų meniu sąrašo, kurį sudaro apie 15 patiekalų, į antrą dienos pusę kas antro neturi. Bet kai pasirinkimas toks – greitai randi kuo savo pasirinkimą pakeisti.

Kainos varijuoja nuo tokių, kai mokėdamas jautiesi gerai sutaupęs, iki kiek didesnių, ypač jei tarp pasirinkimų yra kepsnys.

Vienas iš nykesnių variantų. Bet kadangi tik vienas, o ir šiaip iš tokio reikalo nedaug ką išspausi.

Vienas iš nykesnių variantų. Bet kadangi tik vienas, o ir šiaip iš tokio reikalo nedaug ką išspausi.

Maisto kokybė „Taberoje“ kaip visose „dienos pietų knaipėse“ – šlakelis sodraus aliejaus, jei salotos – bus ir majonezo, bulvės gerai patrupėjusios, bet pavalgęs – galų gale lieki maždaug patenkintas. Susimokėjęs – dar labiau. O pažiūrėjęs į laikrodį supranti, kad pasistengęs net spėsi į artimiausią Coffee Inn popiečio kavai. Ypač – jei pagaliau ateis pavasaris.

Tabera (2)

Lietiniai su jau pamiršom kokiu įdaru. All good. Mažutės mergytės – nuo jų gal net ir pavalgys.

Beje, dienos pietų meniu visada yra bent kelios sriubos – vasarą šaltibarščiai, kelios rūšys blynų beigi lietinių, troškiniai ir kepsniai. Kolegoms vegetarams taip pat netenka badauti, tiesa, pasirinkimas kiek kuklesnis.

Žodžiu, tokia tikrai padori ta „Tabera“. Ir net veikia vakarais. Tiesa, po darbų niekada nebuvome ir net nenujaučiame, kokio tipo liaudį ten galima sutikti. Bet dienos pietums – tikrai verta rizikos.

MENIU: maždaug 15-a dienos pietų pasirinkimų
DIENOS PIETŪS: yra
KOKYBĖ: negaila mokėti
APTARNAVIMAS: greitai
KAINA: nedidelė
ALKOHOLIS: esminiai alkoholiniai gėrimai
VIETA: Pylimo g. 23, Vilnius
INTERNETE: https://www.facebook.com/restoranas.tabera
SUBALANSUOTA: dienos pietums

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.