APIE

„Savas bliūdas” – specializuotas restoranų tinklaraštis, gimęs iš aistros maistui ir gėrimams, naujiems skoniams ir atradimams. Dalinamės tuo, kas mus pradžiugina ir įspėjame apie vietas, kurios nuvilia. „Savam bliūde” žaidžiame atvirumo kortomis, todėl jei gauname kvietimą apsilankyti restorane ir „painfluencinti” – visuomet tai nurodome.„Savas bliūdas” gimė apie 2008-uosius, kai iš pradžių kolegos, o vėliau puikūs draugai pamėgo restoranų ir maisto istorijas. Iš pradžių tai buvo jaunatviškas nuotykis, bet augantis lankytojų skaičius ir 12 tūkst. sekėjų Facebook’e privertė į dalykus pažiūrėti rimčiau.

Čia reikėtų išsakyti padėką mūsų draugams – Sergej Gri už kažkada seniai sukurtą logotipą ir Mantui už tinklalapį. Be jūsų – nebūtume augę. Ačiū ir tiems bičiuliams ir nuolatiniams lankytojams, kurie su mumis dalinasi savo patyrimais, nuotraukomis ir įžvalgomis – jų labai laukiame.

Tiesa, nors greitas gyvenimo tempas ir „suaugeliški” rūpesčiai prilėtino tekstų rašymą, bet labai jūsų laukiame mūsų Facebook puslapyje, kur kiekvieną savaitę dalinamės Vilniaus restoranų naujienomis, o kartais – ir įspūdžiais iš aplankytų vietų kituose Lietuvos miestuose bei skaniausiais potyriais užsienyje.

„Savo bliūdo” komanda kalba apie viską – apie aptarnavimą, skonio potyrius, gėrimų pasirinkimą, receptūras ir potyrius. Kalbame jauniems suaugėliams ir vyresniems nepaseneliams, kurie vis dar neprarado gyvenimo džiaugsmo.

Visada su jumis,
Degustatorių komanda

P.S.: Jei mes jums patinkame labiau nei patys galėjote to tikėtis, dar galite mus kasdien sekti ir socialinių tinklų tinkle www.facebook.com/savasbliudas.

2 Comments

  1. Libaniečių virtuvės namai Klaipėdoje! Atradimas! Nukeliavau į Savo bliūdo rekomenduotą Leiką, bet ten tik išgerti ir užkandžių, o pavalgyti kur? Paklaidžiojus senamiesčiu buvo metų atradimas šitoe libaniečiai. Dvi sesės (turbūt, nes panašios labai) žavios nuolat besiišypsančios lietuvaitės ir linksmas libanietis gamina puikias salotas, u real desertus. Dar mėsų kepsnių grill įvairių yra, neragavau, bet jei jie tokie kaip falafeliai ir kažkokia nepažinta bet itin gardi užtepėlė, tai tikrai verta grieko vieta. Lavai rekomenduoju! M.Mažvydo al. 6

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.