Apie “Bobo Nouveau” arba apie tai kaip žmonės paskui barmenus vaikšto

Vieta gan nekukliai įsikūrusi vienoje iš dažniausiai mindomų Senamiestyje gatvių. Trakų, dar kitaip vadinama.

Aplinka: tamsu. Dažniausiai ji netrukdo, o ir prie tamsaus alaus tinka. Jeigu bandysite ateiti į “Bobo” po sunkios dienos ir norėsite kur nors maloniai bei minkštai padėti savo sėdimąją – neišdegs. Teks tenkintis (nors ir dailiomis), tačiau kietomis (mažiau kaip cool, daugiau kaip hard) aukštomis kėdėmis, kurios labai pasistengs, kad jūs sėdėtumėte / gulėtumėte ant žemės. Arba stovėti. Žmonės sako, kad tai nėra blogai – daugiau telpa.

Taip kažkada atrodė "Bobo Nouveau"

Maistas: nedaug, tačiau reikia pripažinti, kad džiugina. Jei turite jautresnį skrandį privenkite klausti barmenų apie sudedamąsias dalis. Įspėjimas ėdrūnams: jei ateinate čia alkani, nesiraukykite gavę išties nemažą sąskaitą. Dažniausiai pateikiama kartu su šypsena.

Alkoholis: viena iš vietų, kur galima paragauti tikrai neblogo alaus. Kaip taisyklė jei geriate ne po vieną bokalą, sąskaitos taip pat neblogos.

Degustatorių komanda nuoširdžiai rekomenduoja “Bobo” atidžiau prižiūrėti savo beer on tap skiltį ir gražiai sutarti su tiekėjais. Keliam už tai, kad alus niekada nesibaigtų!

Publika: liaudies išmintis sako – kokie pinigai, tokios tvoros. Degustatorių komanda sako – kokie barmenai, toks baras. Tiems, kas ramius vakarus namuose mėgsta iškeisti į ramius vakarus (iki antro bokalo) kur nors mieste, tikriausiai teko pastebėti, kad traukia ne vien sienos ir stalai. Tas, kuris stovi už baro ar atneša alų jums iki staliuko, kuria atmosferą. “Bobo” – ne išimtis.

Ir dar – jei barmeną matėte prieš kurį laiką dirbantį kitame bare, būkite beveik tikri, kad sutiksite ir žmones iš kito baro. Jie linkę sekti.

Pabaigai Bobo horoskopas:

Jau baigėte alų? O šiandien tik antradienis / trečiadienis / bet kuri kita savaitės diena kai rytoj į darbą? Išgerkite daugiau. Nepakenks. Tikriausiai rasite draugų. Dar labiau tikėtina, kad jų bus daug. Laikas tiesiog kažkur dings.
Blogas ženklas – staiga pamiršti su kuo šįvakar atėjote; nepaliaujamai kartoti frazę “šitas tai jau tikrai paskutinis”.

Geras ženklas – pastebėti, kad didžioji dalis žmonių jau išsiskirstė, baras pradėjo tuštėti, o barmenas su jumis vis dar bendrauja. Krištoliniai alaus bokalai tyliai šnabžda, kad patekote į tikrą afterparty. Galite iš karto paskambinti šefui, pasakyti viską ką apie jį galvojate ir išdidžiai pareikšti, kad rytoj į darbą neateisite.

ATNAUJINIMAS: deja, kad ir kokia smagi vieta buvo, senieji barmenai išėjo (nes, kaip sakė vienas, jų draugams ten buvo per brangu), atėjo nauji, paskui juos atėjo kiti žmonės ir… galų gale, gal dėl to, o gal ir ne – baras krizės neištvėrė. Šiuo metu toje pačioje vietoje ir gana panašiai atrodantis “Marsas”.

Prietaringoji,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.