City Chef: kai ilgai rūkyta mėsa tirpsta burnoje

Basanavičiaus gatvės apačioje prieš kokius metus duris atvėrė “City Chef” – barbecue vieta. Nors restoranas ganėtinai judrioje sankryžoje – eidami pro šalį daug klientų ten retokai pastebime. O veltui – “City Chef” patiekalai mums pasirodė tikrai verti ragavimo.

Jei esate skaitę nors kelis mūsų tekstus, turėjote pastebėti, kad kai kurie “Savo bliūdo” nariai negali atsispirti pulled pork’ui. Ilgai ilgai žemoje temperatūroje rūkyta „City Chef“ mėsa tiesiog skaidosi ir tirpsta burnoje.

Štai taip, beje, atrodo rūkymo procesas.

Grynai dėl šios priežasties pirmas patiekalas, kurį išbandome “City Chef”, ir yra pulled pork’o lėkštė. Vaikai, tai yra labai gerai. Greta išdidžiai nugulę rauginti agurkėliai, jelapenai bei kopūstų salotos burnoje sukuria nuostabų skonio uraganą. Valgytum, žmogus, ir valgytum. Jei tik tilptų. Porcija, beje, taip pat ganėtinai nemaža, o jei dar papildomai greta užsisakote bulvyčių – teks kiek luktelėti, kol vėl galėsite pakilti nuo stalo.

city chef

Greta sėdintys kiti “Savo bliūdo” komandos nariai džiūgauja savo salotomis ir burgeriais. Mėsa burgeriuose paruošta puikiai, o svarbiausia – neperkepta. Nors… ir vėl nugali burgeris su plėšyta kiauliena, jau minėtuoju pulled pork’u.

„City Chef” meniu, beje, labai paprastas ir trumpas. Šiuo atveju tai džiugina, nes nedidelėje baro virtuvėje gamina tai, ką gali geriausiai ir nebando patenkinti visų norų. Keletas užkandžių, burgeriai ir mėsos lėkštės.

Beje, jei užsisakote patiekalą – galite gauti ledų nemokamai iš bare stovinčio aparato. Su kava, lyg ir, galioja kažkoks deal’as su Instagram (nors nesam tikri), bet esmė, kad jos irgi galite gauti, jei imate patiekalą.

city chef

Vasarą „City Chef” turi gal ir nelabai išvaizdų, bet gana ramų kiemelį. Beje, kiek pastebėjome, antroje salėje telpa ir didesnė žmonių grupės.

All in all, rekomenduojam. Tikrai puikiai tiks pasisedėjimams vakare su draugais.

MENIU: visi barbecue ir su barbecue susiję patiekalai
KOKYBĖ: puiki
KAINOS: vilnietiškos
ALKOHOLIS: visi pagrindiniai gėrimai
APTARNAVIMAS: toks lyg ir šaltokas, bet kai maistas skanus – galima ištverti
VIETA: Basanavičiaus g. 1, Vilnius
INTERNETE: https://www.facebook.com/CityChefVilnius/
SUBALANSUOTA: hipsteriams ir ramybę vakarienės metu mėgstantiems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.