Don Simon: tikriausiai, pati puikiausia pica mieste. Taškas.

Kai užsinorėsite tobulos picos – važiuokite į Žvėryną. Čia gyvena „Don Simon picos namai“ – ne vienerius metus skaičiuojantis mažulytis restoranėlis, pelnęs ne vieno maisto kritiko pagyras ir visus laurus iš savo lankytojų. Ir jei kas gali išmokyti lietuvius, kas yra gera pica, tai tik „Don Simon“.

Don Simon picos namai Zverynas

Esame čia ne kartą buvę ir mes, bet, kažkodėl, nei iš šio, nei iš to, atšalome, pametėme gražius sąntykius, susiviliojome naujomis vietomis ir kone metus pas „Don Simon“ nebuvome. Prisiminę juos ir vėl – ėjome drebančia širdimi: „Gi žinai, kaip būna… Paveikia, pasistengia, o paskui suprastėja ir pradeda bet ką daryt…“.

Don Simon picos namai Zverynas

Taip besikalbėdami įžengiame į „Don Simon“ kažkurios darbo dienos vakare. Žmonių, kaip ir senais laikais, pilna. Nors ko ir norėti, kai restoranėlyje vos keli staliukai (daugiau jų atsiranda tik vasarą, kai staliukai išdėstomi ir lauke), o nemaža dalis klientų picas ima tiesiog išsinešimui. Tačiau mes atkaklūs. Kiek luktelėję nusprendžiame prisėsti prie baro. Taip, kartais, dar įdomiau, nes gali žvalgytis, kaip sparčiai sukasi virtuvės komanda.

Don Simon picos namai Zverynas

Iš ilgo picų sąrašo, su besišypsančios padavėjos rekomendacija, greitai išsirenkame kas turėtų tikti ir patikti mums. Picų pavadinimų jau ir nebepamename, bet jie, tikriausiai, mažai kuo svarbūs. Juk picą, dažniausiai, renkiesi ne pagal pavadinimą, o pagal labiausiai mėgstamus ingredientus.

Don Simon picos namai Zverynas

Lengvas pokalbis, tos pačios besišypsančios padavėjos pergyvenimai, jog laiko mus sėdinčius prie baro ir mūsų nuolatiniai atsakymai, jog viskas gerai. Laikas netrunka prabėgti ir jau netrukus prieš save turime garuojančias picas. Greta jų atsiranda gardinti aliejai.

Don Simon picos namai Zverynas

Ir… puiku. Paprasta iki neįtikėtumo, bet puiku. Kodėl? Nes su kiekvienu kąsniu jauti, jog picoms parinkti kokybiški ingredientai. Juk tam, kad pica išties būtų skani – tik to ir tereikia. Na, ir dar gero picos pado, kuris „Don Simon“ taip pat pavyksta.

Don Simon picos namai Zverynas

Smagu, kad per tiek metų „Don Simon picos namai“ nė kiek nesuprastėjo, o tai geriausiai įrodo – vis dar pas juos plūstantys klientai. Išėję juokaujame, jog tai viena tų picerijų, kuris galbūt galėtų išmokyti lietuvius picas valgyti be kečupo! Nes bent jau mes – tvirtai įsitikinę, jog polinkis į kečupą kilo ne iš ko kito, bet iš poreikio „užmušti“ prasto „Optima linija“ sūrio ir Daktariškos dešros skonį, kurį taip mėgsta kai kurios kitos tinklinės picerijos.

Don Simon picos namai Zverynas

MENIU: itališkos picos
KOKYBĖ: super wow
KAINOS: vilnietiškos
ALKOHOLIS: alus ir keletas kitų pagrindinių
APTARNAVIMAS: seniai su tokiu maloniu buvome susidūrę
VIETA: Kęstučio g. 24a, Vilnius (taip pat įsikūrę ir Gedimino pr. 2a, Vilnius)
INTERNETE: https://www.facebook.com/Don-Simon-picos-namai-630503136971085/ (susitvarkykit FB link’ą ;) )
SUBALANSUOTA: visiems apie itališką picą svajojantiems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.