HALLO: olandiški vafliai su karamele ir kava – vos 1 euras!

Dar viena vieta, kuri mums labai patinka savo idėja ir kuriai jaučiamės skolingi. Ir dėl to, kad vis atidėliojome savo atėjimą, ir dėl to, kad užsukame pernelyg retai, ir kad taip ilgai kaupėmės parašyti apie juos SavasBliudas.lt. HALLO – nuostabių ir šviežių vaflių kavinukė bei parduotuvė (beje, parduotuvė veikia ir internete), įkurta olandų šeimos nusprendusios… apsigyventi Lietuvoje.

hallo vafliai

Tikrai, tikrai – kaina nesikandžioja

Beje, olandai Miriam ir Mathanja, persikraustę pas mus su savo trim vaikais, ne tik įrodo, kad Lietuvoje taip pat “galima gyventi”, bet dar ir tai, kad saldėsiai nebūtinai turi kainuoti daug. Pastaraisiais metais, kai pokalbiai apie kylančias kainas kone tapo gero tono ženklu, kurio nevengia net ir tokios garsenybės kaip Mikutavičius beigi Užkalnis, kava su vafliu už 1 eurą – skamba neįtikėtinai.

hallo vafliai

Kai norit didesnių išsinešimui arba dovanoms – rasit irgi

Ir tikrai taip – kainos ten būtent tokios. Vienas vaflis su karamele vos 0,5 euro, o su kava – 1 euras. Dar galite juos rinktis ir su ledais (tiesa kainos – nepamenam). Tiesa, reikia žinoti ir tai, kad kava HALLO – paprasutė, iš aparato, o pasidarote ją – patys.

hallo vafliai

Štai toks tas kavos aparatas :)

Nepaisant to… vaflių skonis kone tobulas, jie visuomet švieži. Ir šiaip – teisinga idėja su teisingu jos įgyvendinimu. Todėl jei gyvenate Šiaurės miestelyje, kažkur greta Šnipiškių ar retkarčiais važiuojate Kalvarijų gatve – būtinai užsukite. Jus su šypsena sutiks ir aptarnaus vienas iš savininkų, vis dar kiek laužyta lietuvių kalba.

hallo vafliai

O čia – kad nepravažiuotumėt pro šalį. Hallo įsikūrę čia

MENIU: olandiški vafliai, olandiškiai vafliai su ledais, kava
KOKYBĖ: fantastiška
KAINOS: kava ir vaflis už 1 eurą – daug ką pasako
ALKOHOLIS: tikrai nėra
APTARNAVIMAS: nu jau kokios mielos jų šypsenos… :)
VIETA: Kalvarijų gatvė 101A, Vilnius
INTERNETE: http://www.hallo.lt/
SUBALANSUOTA: principe – išsinešimui, smaližiams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.