Klaipėdos Senamiestis Vilniuje – kai kepsnį duoda už 12 litų, daugiau klausimų nelabai ir kyla

Žmonės kalba, kad Klaipėdos Senamiestyje veikia lygiai toks pat baras, tik ten maistas dar pigesnis, nei šios vietos rezidencijoje mūsų Senamiesčio širdyje – priešais Prezidentūrą. Turim pasakyti, kad paskutiniu metu jaučiamės ten savotiškai – vis pietų ir alaus/vyno užsuka violetinio mitingo atstovai. Nesivelsime į politiką/kriminalus, bet pagalvokite du kartus, jeigu turite rimtų problemų su mitinguotojais, nes ten jų tikrai neišvengsite.

Žmonės taip pat sako, kad padavėjai/barmenai irgi suvežti iš Klaipėdos. Mes tiksliai nežinome, bet personalas mums ten patinka – draugiški ir profesionalūs vaikinai dirba.

Interjeras viduje neišsiskiriantis, nieko labai ypatingo, baras įrengtas pusrūsyje, tai paprastai ten būna gana šalta. Tačiau dabar vasara ir niekam nereikia sėdėt viduje. Dabar ten reikia sėdėt lauke, kuriame pristatyta kokie 5 staliukai ir atsiveria puikus vaizdas į VU Filosofijos fakultetą ir Prezidentūrą (beigi mitinguotojus). Kas man asmeniškai labai patinka – tai, kad sėdėdamas lauke turi daug privatumo – automobiliai ta gatve važiuoja retai, žmonių irgi nedaug vaikšto. Labai geras jausmas!

Na, o meniu…Visko ten labai daug, visokios salotos, kepsnių gausa ir pan. Yra ir meniu mažiesiems. Kalbant apie kainas – na jos maždaug juokingos…Šaltibarščiai – 4 litai, naminės salotos su kumpiu – 6 litai, silkė su bulvėm ir varške – 8 litai.

Šaltibarščiai yra tiršti ir skanūs. Ir dar duoda bulvių-gėlyčių, jei būnate geras

O geriausia yra viena meniu kategorija, kuri vadinasi „Mažieji kepsniai“. Čia jūsų dėmesiui, mažieji kiaulienos (12 lt) ir vištienos (11 lt) kepsniai. Tai va. Tai kaip pas mamą ar močiutę. Tokį suvalgai ir ilgam pamiršti alkį.

Nedidukas kiaulienos kepsnys su grybų padažu už 12 litasų

Mažasis vištienos kepsnys su avokadų padažu už 11 litukų

O dar mums labai patinka, kad alus ten kainuoja 5 litus. Švyturio Extra ir Baltijos. Baltas alus kainuoja 6 litus, o Grimbergen kainuoja 8 litus.

Dar jie turi įspūdingai atrodančių desertų ir šiaip visokių kitokių maistų, kuriuos paliekam išbandyt jums.

O vietoj keptos duonos prie alaus yra siūlomos sūrio lazdelės. Žemiau esanti porcija kainuoja 10 litų. Yra tokių pačių su vištiena. Labai mums patinka!

Gal kiek įdomiai atrodantys sūrio piršteliai už 10 litų

Dar ten būna dienos pietūs, kurie kainuoja pigiau grybo. Porcijos didelės ir viskas ten skanu. Yra mėsiško patiekalo ir sriubos variacija už 10 ir vegetarams pritaikytas variantas už 8 lt.

Nėr čia daug ką kalbėt, eikit ir mėginkit patys. Ir dėkokit mums už gerą rekomendaciją.

MENIU: specializacija – kažkas panašaus į prūsišką/vokišką virtuvę. Turi beveik visko, ko tik galima užsimanyt.
KOKYBĖ: nieko įtartino nepastebėjom net pigiausiuose patiekaluose. Viskas atrodo šviežia ir skanu.
KAINOS: dienos pietų meniu – pigiau grybo – iki 10 litų. Pagrindinis meniu irgi nesikąndžioja, pigiau už daugelį vidutiniškų Senamiesčio vietų.
ALKOHOLIS: kaip visur. Alus lietuviškas ir pigus, yra dar Grimbergeno. Žalios devynerios kainuoja 3 lt.
APTARNAVIMAS: visada pasitempęs personalas. Ypač mums patinka vienas barmenų, visus apibėgiojantis, bajerių paskaldantis ir labai draugiškas. Šaunuolis!
VIETA: S.Daukanto aikštė, priešais Prezidentūrą.
INTERNETE: FB.
SUBALANSUOTA: pinigų gailintiems, bet prisikimšti pilvus norintiems ir dar alumi užsigert mėgstantiems. VU studentai ten kasdieniai lankytojai.

Taupiai puotaujanti,
Degustatorių komanda

5 Comments

  1. Sveiki, būtent taip ir yra – tai Klaipėdos baro atstovybė Vilniuje. Ir piršteliai labai skanūs, būtinai apsilankykite ir parašykite čia, kokie įspūdžiai!

  2. Darbuotojus Jie iš tiesų tiesiai iš klaipėdos atsiveža. Teka su barmenais kažkada padiskutuoti. Beto ar girdėjote kad naujas klaipėdos senamiestis atsidarė? Truputi interjeras pagerėjo o viskas kitkas ir liko taip pat gerai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.