“Rout 66” arba vieta, kur renkasi miesto (ne)formalai

Visiškai atsitiktinai viena iš Degustatorių komandos narių jau antrą kartą vėlų ir lietingą savaitgalio vakarą pateko į kažkokią itin keistą, niekada negirdėtą ir nelankytą vietą skambiu Amerikos vaizdelius menančiu pavadinimu “Route66”. Baras yra tarp “Europos” ir “Radisson Blue”. Vieta nelabai patogi, nes toli nuo Senamiesčio, kur tamsta gyvena. Bet et, ką jau čia…

Labai gerai, kad abu kartus ten lankytis teko su linksma ir nuolat ten besilankančia kompanija. Pasirodo, kad ten ir šiaip dauguma lankytojų vieni kitus pažįsta, barmenai, padavėjai ir virėjai irgi su visais kalba kaip su senais draugeliais, vyrauja neformali, kiek girtoka atmosfera.

Alus liejasi upeliais, nes (jei gerai atmintis neša) jis ten kainuoja maždaug 3-4 litus. Jau manėm, kad Vilniuj už tiek išvis alaus negalima gauti.

Ammm, dar maistas – vėlgi, kiek menam, ten duoda bulvyčių – daug ir padažo gali piltis, kiek nori. Kiek kainuoja, nežinome, moka vaikinai. Dar ragauta vištienos sparnelių – porcijos didelės, kainas galit pasitikrint čia http://www.route66.lt/.

Iš užsiėmimų – galima visą vakarą sėdėt prie baro ir bendraut su barmenais ar bent jau stebėt, kaip jie linksminasi. Galima žaist stalo futbolą, dar visokius stalo žaidimus. Dar kažkoks keistas žaidimas yra (nebandėm) http://www.route66.lt/shuffleboard/. Dar galima šokt pagal sunkesnę muziką (muzika ten tikrai teisinga). Ir būtinai susirast naujų pažįstamų. Kažkaip kitaip ten neišeina.

Teisingas požiūris!

Dar patiko tai, kad pažįstamiems barmenai atidaro vakaro sąskaitas, už kurias susimoki išeidamas ir nekaulija pinigų už kiekvieną alų.

Išvada: koncepcija pakankamai vientisa ir išbaigta nuo muzikos, sienų dekoracijų, meniu ir aptarnaujančio personalo. Nueikit, ten visai gerai.

Ai, ir ten dar būna koncertų. Programą – stebėkit patys! Ir beje, nuotraukos čia – vogtos… Bet iš pačių “Route 66”, tai gal nieko…

MENIU: specializacija – vištienos sparneliai su kone tobulu pelėsinio sūrio padažu. Kitko nebandėm, bet vien dėl jų verta ištverti ir ten besigrūdančius studentus ar sugadinti savo solidžią reputaciją.
KOKYBĖ: sparnelių ir jų padažo – nuostabi!!!
KAINOS: pigiau negu daugelyje (daugumoje, net) vietų Vilniuje. Jei užsisakinėsite sparnelių dviems, sumokėsit gal po kokius 7 Lt (kartu su bulvytėm), bet tikrai pavalgysit…
ALKOHOLIS: alus. Daug. Pigus. Kitas alkoholis – mažiau, pigus, kaip visur…
APTARNAVIMAS: seniai girdėjote gerą juokelį arba į barą atėjote vienas ir neturite ką veikti – barmenai jus, tikėtina, tikrai užims.
VIETA: Konstitucijos pr. 12, Vilnius.
INTERNETE: web, FB.
SUBALANSUOTA: kaip patys skelbiasi – subalansuoti jie paprastiems žmonėms. Visiškai pritariame. Ponas su kostiumu iš gretimų verslo biurų pastatų gali jaustis nejaukiai (nebent taip norės paragauti tobulųjų vištienos sparnelių, kad spjaus į savijautą), o studentas arba ilgaplaukis sunkesnės muzikos klausytojas – jausis kaip rojuje.

Neformaliai nusiteikusi,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.