„Meatbusters” – dar vieni „geriausi” burgeriai mieste?

Tikriausiai niekas niekada nesutars, kur Vilniuje gamina patį pačiausią ir geriausią burgerį. Štai prieš labai daug metų pusė miesto balsavo už „Meat Lovers”, dar prieš kelis – šlovės buvo sulaukus „Keulė Rūkė”. Dabar (bent jau dalis) vilniečiai pasakoja apie „Meatbusters”.

Keletą kartų apsilankę mes – pačiais pačiais geriausiais gal ir neskelbtume. Kita vertus, po pirmo apsilankymo ėjom ir dar kelis kartus, o tai reiškia, kad bent jau mūsų „Meatbusters” nenuvylė.

Meatbusters, Vilnius

Beje, burgeris niekada nebuvo patogiausias patiekalas. Kad ir kaip bandytum jį valgyti – pro kurį nors kraštą visada varva arba krenta. Terlionė, žodžiu. Žinoma, kai kurie pasirenka burgerius valgyti su peiliu ir šakute, bet nesakykit – pilnas gero burgerio kąsnis sugriebus abiem rankomis, vienu ypu užgriebiant visus sluoksnius yra gerokai nuostabiau.

Meatbusters, Vilnius

Būtent todėl mums „Meatbusters” dar labai patinka dėl vienkartinių guminių pirštinių, kurias gauni užsisakęs burgerį. Ir šiokia tokia atrakcija, ir kažkaip jautiesi patogiau. Plius, metalinis „bliūdelis” po apačia – tikriausiai didžiausias burgerių valgymo komfortas, kokį esam patyrę Lietuvoje.

Meatbusters, Vilnius

Kaip ir dažnas apsilankęs, pasakojimą pradėjom nuo pirštinių. O bet tačiau, pakalbėkim apie skonį. Buvom „Meatbusters” kelis kartus – tiek „dienos pietų”, tiek didesniam malonumui po darbų.

Dienos pietums, beje, dažniausiai būna koks nors „Dienos burgeris” už kiek mažesnę kainą. Mes dar dažniausiai pataikom ant dienos sriubos (nu nes kaip lietuvis be dienos sriubos). Faktas, kad nors sriuba dažniausiai nebloga, bet tai tikrai nėra tai, dėl ko einama į „Meatbusters”. Porcija nėra didelė, bet šį faktą sutinkame su džiaugsmu – juk dar reikia ir burgerį sukapot.

Meatbusters, Vilnius

O štai patys bugeriai – ar dienos pietų metu, ar vakare – išlieka tokie patys. Tiesa, dienos pietų metu gal kieeeeek dažniau galima pataikyti ant kieeeeek perkeptos mėsos. Bet nu taip nesmarkiai, palyginus kaip perkepa kai kurie kiti lietuviški restoranai ir burgerinės.

Meatbusters, Vilnius

Padažai burgeriuose parinkti puikiai, papildomi ingredientai – taip pat. Mums, pavyzdžiui, mega labai patinka burgeriai su traškiai agurkėliais viduje ir su plėšyta mėsa.

Tiesa, ko dar iki šiol neparagavom tai smoked turkey leg, kuri atrodo labai gerai, bet mes vis pabijom, kad labai didelė. Nu bet jos tikrai tikrai labai didelės, patiekiamos su coleslaw salotomis.

Meatbusters, Vilnius

MENIU: burgeriai
KOKYBĖ: much very nice
KAINOS: vidutiniškos, dienos pietūs – tarp 5 ir 6 eurų
ALKOHOLIS: alus
APTARNAVIMAS: su juokeliu – jei jūs linkę pakalbėti, tikėtina – su jumis taip pat pakalbės
VIETA: PC “Ozas” ir Kauno g. 35, Vilnius (mums ši vieta patinka mega labiau)
INTERNETE: https://www.facebook.com/MEATBUSTERS.LT/
SUBALANSUOTA: miesto hipsteriams

Meatbusters, Vilnius

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.