„O‘Lounge“: puiki vieta pokyčiams arba dienos pietūs „dėžutėse“

Kaip Degustatorių komandai ten patiko! Ir ne šiaip sau, o dėl garsiūjų „dėžučių”. Nes jei nebūtų dėžučių – „O’Lounge” tikriausiai nebūtų tuo kuo yra. Jei dar nespėjote apsilankyti šioje Gedimino prospekto „naujienoje”, tuomet – tikrai rekomenduojame. Tiesa, Degustatorių komandai neteko ten lankytis vakarop, bet dienos pietus – „užskaitom” 100 proc. Ir net jau pradėjom ten vedžiotis draugus – lyg į ekskursijas…

Dienos pietūs kainuoja 14 litų. „O’Lounge” iš esmės yra fushion virtuvės pavyzdys, todėl ir „dienpiečiai” čia yra būtent tokie. Visų pirma, sriuba. Labiau rytietiška, bet puikiai pritaikyta eurpietiškam (arba tiksliau lietuviškam) skoniui. O tuomet jūsų stalą ir pasiekia „dėžutė”. Tai iš tiesų plastikinė dėžutė, suskirstyta į keletą atskirų dalių – bento (paplitusi Japonijoje). Vienoje – šiek tiek bulvių, kitoje – salotų, trečioje – mėsos arba žuvies, o kamputyje – 6 nedideli sushiukai, patiekti tvarkingai, su imbieru ir žaliuoju krienu. Tiesa pasakius, net jei ir nepajėgsite įveikti sushiukų – galite paprašyti, kad juos jums supakuotų.

Bento dėžutė. Tiesa, ši ne iš "O'Lounge'o", iš interneto, bet jei netyčia su tokiomis nebuvote susidūrę - norėjom, kad žinotumėt, kaip tai atrodo

Pietauti „O’Lounge” tikrai smagu dėl kiek kitokios dienos pietų formos ir įvairesnių skonių. Taigi, kai nusibos visų rūšių picerijos (Degustatorių komandos paprastai vadinamos „valgyklomis”) – puiki vieta pokyčiams.

Interjeras, galbūt, ir ne pats jaukiausias bei patraukliausias, bet atrodo gana įdomiai ir moderniai. Plazminiuose televizoriuose plaukia nerėgėtai gražūs Lietuvos ir kitų pasaulio (ypač Rytų) kraštų vaizdai, o pro milžiniškus langus – Gedimino prospekto praeiviai.

„O’Lounge” (arba dar vadinamą „Orgazmus Lounge”) galite rasti Gedimino prospekte, šiek tiek pralenkus Lukiškių aikštę, o jei tiksliau: Gedimino pr. 36, Vilnius.

MENIU: fusion tipo virtuvė.
KOKYBĖ: viskas labai gerai. Neragavome patys daug, bet nužiūrėję ką atnešė kolegoms bei kas buvo ant kitų staliukų – atrodo tikrai neblogai. Na, bent jau aplink tikrai skambėjo “kaip skanu!”. Beje, turi ir burgerių. Valgėm. Normalųs.
KAINOS: dienos pietūs – apie 14 Lt. Na, galėtų būti ir pigiau, nes kuo toliau gyvenam, tuo labiau norim juos valgyti už 10-12 lt. Kitos kainos – pakankamai padorios ir pakankamai vidutiškos.
ALKOHOLIS: yra.
APTARNAVIMAS: kaip ant ko pataikysi. Matėm labai mielą padavėja, matėm – nelabai. Matėm tokią, kuri viską prisimena ir tokią, kuri neprisimena nieko…
VIETA: Gedimino pr. 36, Vilnius.
INTERNETE: web.
SUBALANSUOTA: greitai bėgantiems ir tiems, kuriems nusibodo įprastos vietos. Kadangi įsikūrę nepatogioje vietoje, tai ten dažniausia eina aplinkinių ofisų darbuotojai. Tiesa, ten dar būna ir protų kovos, todėl vakarais – galite išvysti būrius žaidėjų.

Papietavusi,
Degustatorių komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.