„Plus Plus Plus“: kur visos kainos prasideda nuo 1 euro

O čia tai buvo… Straipsniai Delfiuose, milijonas gandų ir nuostabos, nes juk negali būti – mieste atsidarė baras, kuriame maistas kainuoja tik… 1 eurą. Brangiausias patiekalas – NET 3 eurus. Nereikia spėlioti, kad į naująjį barą „Plus Plus Plus“ suplūdo pusė miesto, o ne vieną vakarą – tekdavo ir eilėje pastoviniuoti. Savaime aišku, pamatyti šio stebuklo išsiruošėme ir mes.

plus plus plus vilnius

Nusklidus gandams apie kainas nuo 1 euro – čia visada yra žmonių

Darbo dienos vakarą, apie 18 val., „Plus Plus Plus“ buvo pilnutėlis, todėl džiaugėmės pamatę nuo savo staliuko pakilusią kompaniją. Ta pati bekylanti kompanija, į kurios vietą mes iš karto pasikėsiname, greitai paaiškina užsakymo principus. Ant kiekvieno staliuko guli po meniu, pluoštas lapelių bei pieštukas. Vartai meniu, renkiesi iš dešimčių užkandžių, užsirašai jų numerius ir neši prie baro. Ten priimamas užsakymas, o paruošus užsakymą – sušunkamas jūsų vardas.

Trijų draugų įkurtas baras iš esmės remiasi ispaniška „tapas“ patirtimi, kur lygiai taip pat prie baro išsirenki iš įvairių užkandžių ir juos perki. Kainos Ispanijoje – taip pat prasideda (dažniausiai) nuo 1 euro. Ir taip, Ispanijoje kartais tapas būna ir nemokami, arba kitaip tariant – įskaičiuoti į gėrimų kainą, tačiau taip nutinka vis rečiau.

plus plus plus vilnius

Meniu, pieštukas ir užsakymo lapeliai su taisyklėmis – ant kiekvieno stalo

Kaip pranešimuose spaudai sako „Plus Plus Plus“ įkūrėjai – produktus saviškėms montaditoms (čia taip vadinasi tie užkandukai, kuriuos renkiasi restorane) renka labai atsakingai, ne vieną siunčiasi tiesiai iš Ispanijos. Produktų kokybė galbūt ir gera, tačiau mums labai norėjosi kiek didesnės įvairovės… Jei tiksliau – kad nebūtinai visi / didžioji dalis užkandžių būtų sukišta į bulkutes…

Panašų prašymą sukeverzotą lapelyje ant staliuko paliko ir kompanija, ten sedėjusi prieš mus. Juk ingredientai gali likti tokie patys, bet pateikimas kiek kitoks – įvyniota į rolls’us, sudėta ant mini „buterbrodžiuko“ ir pan. Čia – tiesiog mūsų draugiškas pamąstymas, tačiau baras, žinoma, sprendžia pats.

plus plus plus vilnius

O štai čia ir patys užkandukai su bulvių traškučiais

Žodžiu, esmė ten tokia, kad jei esat tikrai alkani, tai nesitikėkit, kad prisivalgysit už kelis eurus – viską sudėjus kaina gaunasi tokia, kaip ir įprastose vietose. Po kelių tokių montaditų – jau nebenori valgyt, bet ne dėl to, kad būtum šauniai pasisotinęs, o todėl, kad jau darosi bloga nuo bulkos gausos.
Vis dėlto, jei norit šiaip išgert pigaus alaus ir sukirst vieną kitą užkandį – eikit drąsiai.

MENIU: tapas
KOKYBĖ: good
KAINOS: kaip ir nuo 1 euro, bet kai ragauji daugiau – susikapsi normali suma
ALKOHOLIS: alus
APTARNAVIMAS: all good
VIETA: Vingrių g. 25, Vilnius
INTERNETE: https://www.facebook.com/plusplusplus.lt/
SUBALANSUOTA: jauniems, iš principo – studentams

One Comment

  1. “Sutinku su straipsniu ir manau, kad ten tikrai nesutaupysi. Ta reklama, kad viskas po 1€ įtraukia kaip su meškere, tačiau atėjus laikui apmokėti sąskaitą pamatai, kad tas pats kaip visur. Tačiau tikrai yra vietų, kur kainos santykinai žemesnės, o ir maistas įvairus ir tikrai skanus.
    https://kur.lt/restoranai/elfa-gastrobar
    Elfa man labai patinka. Maža jauki vietelė prie Lofto. Labai skanu, ypač sriubos, o porcijos tokios, kad net nuo užkandžio pavalgysi. O sumokėsi porą eurų. Panašiai ir London Grill
    https://www.panorama.lt/parduotuves/grill-london/
    Porcijos irgi milžiniškos, su seserimi mėsainį per pusę dalijomės, o su gėrimais gal kokius 10€ sumokėjom.”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.