“Uptown Bazaar”: vieta, į kurią jūs norėsit ir vėl užsukti kai atvės orai

Atsimenu prieš kokius 10 metų iš kažkur Ispanijoje grįžęs bičiulis kokį pusvalandį su susižavėjimu pasakojo apie ten atrastus ‘food courts’, kuriuose kiekvienas išsirenka ką nori, iš skirtingų restoranėlių, bet visi drauge susirenka prie vieno stalo salės viduryje. Prisipažinsiu, tuo metu, nors tai ir anokia naujiena pasaulyje, dar nebuvau susidūrusi su kažkuo panašiu, todėl klausiausi su didžiausiu susižavėjimu.

Uptown Bazaar

Kai Lietuvoje atsidarė pirmas (?) toks ‘food court’ Ozo prekybos centre – lėkte lėkiau išbandyti (žinoma, tenykštis nuvylė ir dabar naudojamas nebent iš bėdos). Vėliau jau daug kartų bekeliaudama mėgavausi ‘food court’ų’ patogumu bei galimybėmis tiek Ispanijoje, tiek JAV, kažkur toli Azijoje ir kitur. Ir vis laukiau… laukiau kada pagaliau ir Lietuvoje duris atvers NORMALUS ‘food court’as’. Juk atrodytų – jo egzistavimas turėtų būti net labai logiškas ir privalomas atsižvelgiant į įprastus lietuviškus orus.

Uptown Bazaar

Tačiau, laukti teko ilgai… labai ilgai. Iki tol, kol prieš kone dvejus metus duris atvėrė “Uptown Bazaar”, kuriame ir skaniai pavalgysi, ir kavos išgersi, ir burbulų su austre įšausi, o išeidamas – dar ir ekologiškų produktų namo parsineši. Beje, ir įsikūrę “Uptown Bazaar” naujoje hipsterių mekoje – Naujamiestyje.

Uptown Bazaar

Naujamiesčio ‘food court’as’ darbo dienomis dirba ganėtinai trumpai ir nors tai iš pradžių kiek stebino, tačiau tokį sprendimą, matyt, nulemia tai, kad vakarais ten – išties nedaug žmonių. Tiesa, gerokai kitokia situacija per dienos pietus. Ir nors atrodo, kad ofisų ten nėra daug, bet kelis kartus užsukę su kolegomis pataikėm į tikrai smagų pietų šurmulį.

Uptown Bazaar

Tiesa, žvelgiant į pradinį užmanymą, panašu, kad jo įgyvendintojams ne iki galo pavyko sukurti tai, ką norėjo. Kita vertus, pavyko gal net geriau. Šiame tinklalapyje publikuojamas pirminis planas iš kurio aiškėja, kad “turgaus” ir mažų produktų parduotuvėlių erdvė turėjo užimti gerokai didesnę erdvę: https://www.prodo.lt/uptown-bazaar.html. Nieko tokio – restoranai dar geriau, ypač kai netoliese – tikras Halės turgus.

Uptown Bazaar

Beje, nuo rugpjūčio 6 d. iki rugpjūčio 19 d. “Uptown Bazaar” žada nedirbti ir šviežintis. Sako, paskui bus naujienų. Matyt, būtent todėl niekaip nesugebėjome rasti galutinio ‘bazaar’o’ rezidentų sąrašo. Bet ten tikrai rasite “Rameną ir pagaliukus”, “Kavos erą”, “Smoką”, “Donde Taqueria”, “Jūros bjaurybes”, “Burger Kiosk”, “Time 4 Pizza”, “Paradice” ledus ir t.t. Žinoma, ir keletą krautuvėlių, tarp kurių viena paprastutė kepyklėlė, parduodanti kone tobulus šimtalapius.

Uptown Bazaar

Labai labai tikimės, kad šis atnaujinimas “Uptown Bazaar” tik į gera ir jie sugebės išlaikyti tai, ką turėjo geriausia ir pridėti dar smagesnių bei skanesnių gurmaniškų potyrių!

Uptown Bazaar

MENIU: labai įvairus ir labai hipsteriškas
KOKYBĖ: visose užeigose ir restoranuose – puiki
KAINOS: viduriniosios klasės atstovams
ALKOHOLIS: alus
APTARNAVIMAS: su šypsena ir pokalbiais, laaaabai nuoširdus
VIETA: Kauno g. 16, Vilnius
INTERNETE: https://www.facebook.com/uptownbazaar.lt/
SUBALANSUOTA: rajono gyventojams, draugams ir hipsteriams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.