“Valgyklų lygos” perlas – nebrangiems, bet geriems dienos pietums Vilniuje

Egzistuoja Vilniuje „valgyklų lyga”. Čia tos, į kurias užsukama greitų dienos pietų, nes ne kasdien norisi už greitai praryjamą maistą mokėti po 7 eurus rimtesniuose restoranuose. O štai valgyklose papietauti paprastai galima tarp 3 ir 5 eurų (priklausomai nuo to, kaip sočiai mėgstate).

Maximos Bistro

Tiesa, pats žodis „valgykla” apima ganėtinai plačia amplitudę – nuo legendinio „Montuotojo” (į kurį vis dar planuojame nukeliauti) ar nuoširdžiosios „Irisės” Algirdo gatvėje, iki kostiumuotojų rojaus „iLunch”, „Pietausim” ar ”Pietūs”.

Maximos Bistro

Kiek skiriasi jos visos savo meniu, kokybe, aplinka, klientais ir kaina, bet žanras – ganėtinai panašus. O bet tiesa, mes radome dienos pietų valgyklų perlą, atitinkantį svarbiausius kriterijus – papietauji greitai, tikrai nebrangu ir gali rinktis iš visos gausybės pačių skirtingiausių patiekalų, kurie atrodo gerai, o dar ir dažnai keičiasi.

Maximos Bistro

Bet jūs tikrai nepatikėsit kas tai per vieta…

Maximos Bistro

…„Maximos Bistro”, įsikūrusi Naugarduko g-vėje, tarp prekybos milžinės centrinio ofiso ir vienos iš tinklo parduotuvių. Ką tikrai čia dažnai sutiksite, tai pačios „Maxima” administracijos darbuotojus, o jei sekate žiniasklaidą – gal net atpažinsite ir keletą jos vadovų.

Maximos Bistro

Patiekalų pasirinkimas išties stulbinantis. Bent kelios sriubos, desertai, kalnas salotų, pigesnis dienos pietų pasirinkimas, vegetariškos versijos bei dar bent 5-6 patiekalai. Žodžiu, net jei čia atvyksite su kokiais 10 kolegų – visi galėsite valgyti kažką kita, kombinuoti, ragauti visko „po biški” ir t.t.

Maximos Bistro

Ne visos aptarnaujančios tetutės jus palydės su šypsena, bet „Maximos Bistro” yra ir tokių, kurios pakalbins bei prajuokins.

Maximos Bistro

Kas mums labiausiai patiko? Šiupininė sriuba ir kone visos trintos sriubos (ypač žirnių), BA-LAN-DĖ-LIAI (fantastiški iki negalėjimo, jei juos mėgstate), užkepti kepsniai su vištiena ir kiaulienos patiekalai. Jautienos, tiesa, neberagaujam, bet tik todėl, kad „Bistro” deda kažkokį specifinį prieskonį, kuris mums nepatinka. Jei patinka, tikriausiai, viskas bus OK ir bus net labai skanu.

Beje, labai skani lašiša, dažniausiai.

Maximos Bistro

Žodžiu, važiuokit ir ragaukit. O jei pro tuos kraštus pravažiuojat grįždami namo po darbų – užsukit patiekalų vakarienei. Bijom supainioti, bet (lyg ir) po 17 val. ten taikoma 50 proc. nuolaida visiems likusiems tos dienos patiekalams.

Maximos Bistro

Svarbu žinoti ir tai, kad užsukus čia dienos pietų metu, tikėtina, teks pastovėti ganėtinai greitai judančioje eilėje.

Maximos Bistro

MENIU: nuo balandėlių, iki lašišos kepsnių apelsinų padaže
KOKYBĖ: suuuper
KAINOS: geros
ALKOHOLIS: nėra
APTARNAVIMAS: pabendraujančios tetos baltais „kykučiais”
VIETA: Naugarduko g. „Maxima”
INTERNETE: nėra
SUBALANSUOTA: dienos pietums

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.